SAMOSTATNÉ POSTELE

SAMOSTATNÉ POSTELE
Každá posteľ z ponuky spální (z masívneho dreva alebo iných materiálov) sa dá zakúpiť aj samostatne.
V tejto sekcii Vám ponúkame najmä postele, ktoré majú čalúnený rám a osobitý dizajn.
Bohatý výber poťahových látok a farebných prevedení, pevné konštrukcie, veľké množstvo variácií v ponuke tvarov a rozmerov Vám umožní nájsť posteľ, ktorou dotvoríte Váš interiér.
K posteliam Vám vieme ponúknuť vhodné skrine, komody či nočné stolíky.

 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ALESIA
  ALESIA Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(3,5,8,10,11 a 13cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor.Čelo pos..
 • ARGENTINA
  ARGENTINA Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(3,5,8,10,11 a 13cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor. &nb..
 • BELLATRIX
  BELLATRIX Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(3,5,8,10,11 a 13cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor...
 • CLAUDIA LUX
  CLAUDIA LUX Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15, 30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek. K posteliam je možné objednať aj úložný priestor. Ohnuté čelo pri hlave..
 • COCO P
  Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(16,12 a 8cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor, dekoračný prehoz, vankúšiky či čalúnenú lavičku. materiál:    -nábytková látka/koža,nožičky:drevo/kov prevedenie: &nb..
 • CORONA
  CORONA Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(3,5,8,10,11 a 13cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor.  ..
 • DREAM
  DREAM Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(16,12 a 8cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor, dekoračný prehoz, vankúšiky či čalúnenú lavičku. Posteľ sa dá dodať aj so zvliekateľným poťahom. materiál:    -nábytková látka/koža,nožič..
 • ENIF
  ENIF Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(3,5,8,10,11 a 13cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor.   ..
 • FRANCESCA LUX
  FRANCESCA LUX Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm). Klasické rovné, menej náročné na priestor alebo  "LUX"- zahnuté pre maximálne pohodlie. - See more at: http://www.bruckn..
 • GEMINI
  GEMINI Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(3,5,8,10,11 a 13cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor. ..
 • INFINITO
  Infinito je celočalúnená posteľ s možnosťou  výberu z dvoch typov čiel (výška 1500mm/1150mm) a širokej ponuky látok a koží. materiál:    -nábytková látka/ koža/ koženka prevedenie:   -podľa aktuálneho vzorkovníka-k dispozí..
 • JULIETTA
  Čalúnená posteľ JULIETTA získala cenu za najkreatívnejší dizajn na veľtrhu Nábytok a bývanie 2016.Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(16,12 a 8cm).     K posteliam je možné objednať aj úložný priestor, dekoračný prehoz, vankúšiky či čalúnenú lavičku. m..
 • KINGSTONE
  KINGSTONE Čelo výška 120 cm.Spací systém BOXSPRING UP MAXI 40 ponúka veľký, dobre prístupný úložný priestor, ktorý sa otvára pomocou kovania s pneumatickými piestami, ktoré uľahčia zdvíhanie aj pri použití tažších matracov. Povrch, na ktorý matrac dosadá, má poťah s protišmykovou úpr..
 • NAVY
  Každá z postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(3,5,8,10,11 a 13cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor.   ma..
 • NOBILIA
  NOBILIA Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(3,5,8,10,11 a 13cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor. &nbs..
 • SALOME
  Zaujímavé riešenie nočných stolíkov, ktoré tvoria súčasť postele, je základným poznávacím znamením postele SALOME.   materiál: -nábytková látka/ koža/ koženka;buková,dubová alebo   orechová dyha prevedenie: -podľa aktuálneho vzorkovní..
 • SPECTRA
  SPECTRA Bezrámová čalúnená posteľ s veľkým a dobre prístupným úložným priestorom MAXI. Prístup do ÚP pomocou kovania s pneumatickými piestami. Povrch,na ktorom je položený matrac má poťah s protišmykovou úpravou pre zafixovanie matraca proti posunutiu po posteli.   materiá..
 • TANYA
  materiál:    -nábytková látka/ koža/ koženka;buková,dubová alebo orechová dyha na drevené časti prevedenie:   -podľa aktuálneho vzorkovníka-k dispozícií na predajni vnútorné rozmery postelí v  cm: ..
 • VEGA
  VEGA Každá z ponúkaných postelí môže vyzerať jedinečne. Okrem výberu látky ponúkame aj možnosť voľby hrúbky bočníc( 5 alebo 8 cm), výšky bočníc (15,30 a 35 cm).Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(3,5,8,10,11 a 13cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor. ..