BOXSPRING

BOXSPRING
BOXSPRING lôžko sa celosvetovo uznáva ako zlatý štandard pre kvalitný spánok.

Skladá sa z troch komponentov:pružného boxspringu,matraca a matracového topperu. Každá zložka tohto systému plní svoju špecifickú funkciu,pričom tieto zložky spolu pôsobia ako celok pre zaistenie ideálnych vlastností lôžka. Zloženie vytvára jedinečný efekt dvojitého odpruženia,ktoré zaručuje požadovanú ortopedickú oporu chrbtice a zároveň navodzuje nenapodobiteľný pocit pohodlia.
Ako funguje „BOXSPRING“?
Matrac postele zachytí bodový tlak tela a v každej polohe ho podopiera pružinami,ktoré sú samostatné chránené v tzv. „taštičke“.Flexibilné pružinové jadro v boxe pod ním zachytáva po celej ploche pohybovú energiu a rovnomerne ju rozdeľuje.To je základ pre zotavujúci a komfortný spánok.

Maximálny komfort vďaka 7 rôznym zónam.
Hlava vyžaduje iný druh podpory ako ramená,alebo panva.Každý matrac je preto rozdelený na rôzne zóny,ktoré telu poskytujú presnú a správnu podporu.Zónovosť je docielená rôznou tvrdosť taštičkových pružín,ktoré tvoria jadro matraca.
Pohodlné otáčanie vďaka vynikajúcej opore.
Otáčanie sa v spánku je dôležité pre dobrý krvný obeh.Matrac,ktorého jadro je tvorené taštičkovými pružinami zaistí otáčanie bez námahy. Spánok je neprerušený a zobúdzame sa svieži.
K posteliam vieme dodať nočné stolíky, komody, alebo šatníkové skrine.
 
 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ATLAS
  Boxspringová posteľ ATLAS má v ponuke najnižšie čelo z celej kolekcie-100cm. Napriek svojej výške je však pomerne masívne. Z celkového rozmeru postele zoberie 25cm. typ: -boxspring prevedenie: -látka podľa aktuálneho vzorkovníka-k dispozícií na&..
 • PARIS
  Posteľ s výškou čela 197cm sa stane dominantou každej spálne. Usporiadanie a prevedenie čela nie je možné meniť. typ: -boxspring prevedenie: -podľa aktuálneho vzorkovníka-k dispozícií na predajni vnútorné rozmery postelí v ..
 • RHOMBUS
  Exkluzívna posteľ s čelom výšky 160 cm.   typ:    -boxspring prevedenie:   -podľa aktuálneho vzorkovníka-k dispozícií na predajni rozmery postelí v  cm:   -140x200 -16..
 • SIRIUS
  Táto posteľ ilustruje, aká krása sa ukrýva v jednoduchosti a čistých líniách. Model sa nenápadne prispôsobí každému štýlu. Čelo je vysoké 120 cm.   typ: -boxspring prevedenie: -podľa aktuálneho vzorkovníka-k dispozícií na predajni ..
 • VELORUM
  Gombíky v čele sú zvýrazňujúcim prvkom tejto postele.Čelo sa dodáva vo výške 120cm.   typ: -boxspring prevedenie: -podľa aktuálneho vzorkovníka-k dispozícií na predajni vnútorné rozmery postelí v  cm: -1..
 • VIENNA boxspring
  Exkluzívna posteľ s čelom výšky 170 cm.     typ:    -boxspring prevedenie:   -podľa aktuálneho vzorkovníka-k dispozícií na predajni vnútorné rozmery postelí v  cm:   ..
 • WILD
     typ:    -boxspring prevedenie:   -podľa aktuálneho vzorkovníka-k dispozícií na predajni vnútorné rozmery postelí v  cm:   -140x200 -160x200 -180x200 -200x..