BOXSPRING

BOXSPRING
BOXSPRING lôžko sa celosvetovo uznáva ako zlatý štandard pre kvalitný spánok.

Skladá sa z troch komponentov:pružného boxspringu,matraca a matracového topperu. Každá zložka tohto systému plní svoju špecifickú funkciu,pričom tieto zložky spolu pôsobia ako celok pre zaistenie ideálnych vlastností lôžka. Zloženie vytvára jedinečný efekt dvojitého odpruženia,ktoré zaručuje požadovanú ortopedickú oporu chrbtice a zároveň navodzuje nenapodobiteľný pocit pohodlia.
Ako funguje „BOXSPRING“?
Matrac postele zachytí bodový tlak tela a v každej polohe ho podopiera pružinami,ktoré sú samostatné chránené v tzv. „taštičke“.Flexibilné pružinové jadro v boxe pod ním zachytáva po celej ploche pohybovú energiu a rovnomerne ju rozdeľuje.To je základ pre zotavujúci a komfortný spánok.

Maximálny komfort vďaka 7 rôznym zónam.
Hlava vyžaduje iný druh podpory ako ramená,alebo panva.Každý matrac je preto rozdelený na rôzne zóny,ktoré telu poskytujú presnú a správnu podporu.Zónovosť je docielená rôznou tvrdosť taštičkových pružín,ktoré tvoria jadro matraca.
Pohodlné otáčanie vďaka vynikajúcej opore.
Otáčanie sa v spánku je dôležité pre dobrý krvný obeh.Matrac,ktorého jadro je tvorené taštičkovými pružinami zaistí otáčanie bez námahy. Spánok je neprerušený a zobúdzame sa svieži.
K posteliam vieme dodať nočné stolíky, komody, alebo šatníkové skrine.
 
 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Button
  Gombíky sú zvýrazňujúcim prvkom tejto postele.Jej čelo sa dodáva v dvoch výškach 100 a 110 cm. typ:    -boxspring prevedenie:   -látka/podľa aktuálneho vzorkovníka vnútorné rozmery postelí v  cm: ..
 • COVER
  Posteľ boxspring Cover má v ponuke najvyššie čelo z celej kolekcie:115cm.Voliteľné dekoračné vankúše čela môžu byť v príjemnom farebnom kontraste s posteľou. typ:    -boxspring prevedenie:   -látka/podľa aktuálneho vzorkovníka ..
 • EVEN
  Táto posteľ ilustruje, aká krása sa ukrýva v jednoduchosti.Kvôli rovnej línií čela, ktoré je v hornej časti jemne zaoblené, sa tento typ postele nenápadne prispôsobí každému štýlu. typ:    -boxspring prevedenie:   -látka/podľa ..
 • LEVEL
  Posteľ boxspring Level sa odlišuje od ostatných svojím skromným a štýlovým vzhľadom.Prispieva k tomu hlavne horizontálna línia čela. Celková výška lôžka je definovaná výberom matraca. typ:    -boxspring prevedenie:   -látka/pod..
 • MAD
  Nemáte radi bežné veci a nič klasické si u vás nenájde miesto?Mad boxspring je teda presne to pravé.Hlboko vsadený šikmý šev zvyšuje jedinečnú príťažlivosť tohto čela. typ:    -boxspring prevedenie:   -látka/podľa aktuálneho vz..
 • STRIPE
  Elegantne zaoblená línia čela zvyšuje celkový nádherný dojem z postele Stripe.Vertikálne odsadené švy rafinovane doplňujú celkový dizajn. typ:    -boxspring prevedenie:   -látka/podľa aktuálneho vzorkovníka ..
 • TROPICO
  TROPICO ORIGINAL BOX BED je vysoké, kontinentálne lôžko strednej tuhosti.Zloženie postele je dané(spodný box, matrac aj topper), vyberáte si typ čela,nožičky a látku.Posteľ je vybavená 7-zónovým matracom.   od 01.04.2017-do odvolania,zvýhodnená cena na vybrané postele typ: ..