IMITÁCIA DVERA/FARBA

IMITÁCIA DVERA/FARBA
Imitáciu dreva, resp. "farbu" získame tak, že na základný doskový materiál (DTD,LDT,MDF) sa nanesie vrstva špeciálneho dekoračného materiálu(papiera),ktorý je impregnovaný prostriedkami na báze živice.
Všetko sa spolu zalisuje a následne ošetrí tak, aby mal väčšiu odolnosť.
Rôzne stupne lesku, ktoré sú chemicky a mechanicky prispôsobené účelom používania, poskytujú kombináciu, ktorá sa svojou krásou vyrovná pravej dyhe.
Nábytok z lamina,prípadne fólie,sa ľahko udržuje a nie je náročný na ošetrovanie.

.


 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BARCELONA
  Elegantná posteľ Barcelona je vyrobená z prvotriednej DTD s kvalitnou povrchovou úpravou. Zaoblené rohy postele a lesklé chrómované doplnky zabezpečujú jej exkluzivitu a dokonale podčiarkujú štýl celkovej koncepcie. Šatníkové skrine sú k dispozícii v rozmeroch od 50 do 400 cm a výškach 216 aleb..
 • BERN-W
  Pokiaľ ste niekedy riešili dilemu, akú posteľ zvoliť do spálne, prípadne hosťovskej izby- či štandardnú manželskú, alebo radšej dve jednolôžka, tak spálňový nábytok Bern túto voľbu vyriešil. V ponuke má jednolôžkové postele, ktoré vieme jednoduchou demontážou bočnice a prispôsobením kova..
 • KANSAS
  KANSAS je model s bohatou ponukou odkladacích priestorov- skríň a komôd. Skriňa má zaujímavý spôsob otvárania:ľahúčko potiahnete za úchytku a dvere sa otvoria automaticky. Krátke video TU materiál:    -lamino/sklo, detail v čele postele koženka preve..
 • MARLOW
  Marlow je spálňa v klasickom dizajne so zaujímavým farebným prevedením. Šatníková skriňa je ponúkaná vo verzii s krídlovými či posuvnými dverami, ktoré je možné "oživiť" zrkadlami. Voliteľne možno skriňu vybaviť paspartovým rámom alebo moderným LED osvetlením. materiál:  ..
 • MEDEJA
  MEDEJA je spálňa s vynikajúcim pomerom medzi cenou a kvalitou.V ponuke má skrine klasické, rohové alebo s posuvnými dverami doplnené radom užitočných interiérových prvkov.  Postele sú okrem klasických šírok 160 a 180 cm v ponuke aj ako jednolôžka 90x200 resp. 140 x 200. Hrany postelí..
 • PADUA W
  Pri spálni Padua vzniklo harmonické prepojenie tradičného štýlu s modernými prvkami, výsledkom čoho je elegantný nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru. Vďaka vysoko kvalitným materiálom je zaručená dlhá životnosť nábytku, vysoká stálosť povrchov a ich jednoduchá údržba. V rámci programu môžete vyb..