IMITÁCIA DVERA/FARBA

IMITÁCIA DVERA/FARBA
Imitáciu dreva, resp. "farbu" získame tak, že na základný doskový materiál (DTD,LDT,MDF) sa nanesie vrstva špeciálneho dekoračného materiálu(papiera),ktorý je impregnovaný prostriedkami na báze živice.
Všetko sa spolu zalisuje a následne ošetrí tak, aby mal väčšiu odolnosť.
Rôzne stupne lesku, ktoré sú chemicky a mechanicky prispôsobené účelom používania, poskytujú kombináciu, ktorá sa svojou krásou vyrovná pravej dyhe.
Nábytok z lamina,prípadne fólie,sa ľahko udržuje a nie je náročný na ošetrovanie.

.


 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BERN-W
  Pokiaľ ste niekedy riešili dilemu, akú posteľ zvoliť do spálne, prípadne hosťovskej izby- či štandardnú manželskú, alebo radšej dve jednolôžka, tak spálňový nábytok Bern túto voľbu vyriešil. V ponuke má jednolôžkové postele, ktoré vieme jednoduchou demontážou bočnice a prispôsobením kova..
 • CATANIA
  Elegantná posteľ Catania je vyrobená z prvotriednej DTD s kvalitnou povrchovou úpravou. Zaoblené rohy postele a lesklé chrómované nohy zabezpečujú jej exkluzivitu a dokonale podčiarkujú štýl celkovej koncepcie.Ak sa Vám tento typ nožičiek nehodí do interíru, viete si zvoliť iný typ postele s tzv. so..
 • GLOBUS
  Globus nie je vyslovene nábytok do detských  izieb či spální.Je to program pre mladých ktorého výhodou je, že ním zariadime nielen izbu ale celý byt. Všetko pekne v jednom štýle a v rovnakom prevedení. V ponuke  figurujú aj tzv. jeden a pol lôžka(š.120 a 140 cm), manželské postele, šatníko..
 • HARMONIJA
  Harmonija je spálňou príjemnej orechovej farby doplnenej o elegantnú béžovú a jemnú bielu. V ponuke aj postele š.90,120, 140 cm s úložným priestorom, alebo bez. materiál:       -lamino prevedenie:   - orech -..
 • KANSAS
  KANSAS je model s bohatou ponukou odkladacích priestorov- skríň a komôd. Skriňa má zaujímavý spôsob otvárania:ľahúčko potiahnete za úchytku a dvere sa otvoria automaticky. Krátke video TU materiál:    -lamino/sklo, detail v čele postele koženka preve..
 • LISSABON
  Spálňa Lisabon je dokonalou kombináciou polárneho smrekovca s tmavým povrchom v dekore Havana.V rámci programu môžete vyberať zo širokej ponuky skríň, ktoré môžete rôznym spôsobom kombinovať so zásuvkami, doplniť zrkadlami a pod.K dispozícii je tiež LED osvetlenie. Posteľ má voliteľnú výšk..
 • MEDEJA
  MEDEJA je spálňa s vynikajúcim pomerom medzi cenou a kvalitou.V ponuke má skrine klasické, rohové alebo s posuvnými dverami doplnené radom užitočných interiérových prvkov.  Postele sú okrem klasických šírok 160 a 180 cm v ponuke aj ako jednolôžka 90x200 resp. 140 x 200. Hrany postelí..
 • PADUA W
  Pri spálni Padua vzniklo harmonické prepojenie tradičného štýlu s modernými prvkami, výsledkom čoho je elegantný nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru. Vďaka vysoko kvalitným materiálom je zaručená dlhá životnosť nábytku, vysoká stálosť povrchov a ich jednoduchá údržba.V rámci programu môžete vybe..
 • SAMBA
  Samba je tancom príťažlivosti. Príťažlivosť spálne Samba je ukrytá v spojení luxusu a praktickosti. Jednoduché predné plochy,komfort zaoblených hrán, tiché zatváranie zásuviek komôd a nočných stolíkov. Možnosť výberu skríň s klasickými alebo posuvnými dverami.Postele môžu byť celé čalúnené(biela a ..
 • SUNSET
  Spálňa Sunset disponuje širokou škálou farebného prevedenia. Môžete si vybrať zo šiestich odtieňov, medzi ktorými nechýbajú biele, čierne, šedé a drevené dekory. Predné plochy skríň byť kombinované so sklenenými panelmi alebo zrkadlami. Skrine majú k dispozícii tiež praktické príslušenstvo..