Deti a študenti


Detský a študentský nábytok

My dospelí, si vyberáme nábytok podľa našich potrieb. Pri výbere  detského a študentského nábytku do detských izieb by sme ale mali myslieť hlavne na  potreby detí. Snažiť sa im ulahodiť  okrem farebného prevedenia aj funkčnosťou daného nábytku.

 
Detská izba nie je len spálňou, ale aj miestom na hranie a učenie. Čo si teda treba všímať? Povrchovú úpravu materiálov ( aby sa dali ľahko čistiť), tvar a materiál úchytiek a opracovanie hrán nábytku( aby sa dieťa na nich nezranilo), možnosť výškovo nastaviť nohy písacích stolíkov ( aby "rástli" spolu s dieťaťom), stoličky  podporujúce zdravé sedenie a pod. Náš nábytok do detskej izby je projektovaný tak, aby sa vyhovelo každej potrebe vašej ratolesti.


 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
  • GAZEL
    Drevený nábytok GAZEL sa vyrába v atraktívnom prírodnom prevedení .Surovinou je kvalitný smrek, alebo buk.V konečnej fáze sú výrobky lakované zdravotne nezávadnými bezfarebnými polomatnými lakmi,ktoré ešte viac zvýrazňujú kresbu prírodného dreva. Masívne drevo vylučuje nepriaznivé vplyvy na zdravie,..
  • GLOBUS
    Globus nie je vyslovene nábytok do detských  izieb či spální.Je to program pre mladých ktorého výhodou je, že ním zariadime nielen izbu ale celý byt. Všetko pekne v jednom štýle a v rovnakom prevedení. V ponuke  figurujú aj tzv. jeden a pol lôžka(š.120 a 140 cm), manželské postele, šatníko..
  • Planet
    Planet je laminovaný sektorový nábytok pre deti a mladých od 0 do 20+.Správnou kombináciou prvkov zariadite izbu pre bábätko aj maturanta. Základ tvorí MDF doska s povrchovou úpravou lamina v prevedení breza. Predné plochy môžu byť ukončené nástrekom v týchto farbách: béžovej, modrej, zelenej, žltej..