Deti a študenti


Detský a študentský nábytok

My dospelí, si vyberáme nábytok podľa našich potrieb. Pri výbere  detského a študentského nábytku do detských izieb by sme ale mali myslieť hlavne na  potreby detí. Snažiť sa im ulahodiť  okrem farebného prevedenia aj funkčnosťou daného nábytku.

 
Detská izba nie je len spálňou, ale aj miestom na hranie a učenie. Čo si teda treba všímať? Povrchovú úpravu materiálov ( aby sa dali ľahko čistiť), tvar a materiál úchytiek a opracovanie hrán nábytku( aby sa dieťa na nich nezranilo), možnosť výškovo nastaviť nohy písacích stolíkov ( aby "rástli" spolu s dieťaťom), stoličky  podporujúce zdravé sedenie a pod. Náš nábytok do detskej izby je projektovaný tak, aby sa vyhovelo každej potrebe vašej ratolesti.


 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • GAZEL
  Drevený nábytok GAZEL sa vyrába v atraktívnom prírodnom prevedení .Surovinou je kvalitný smrek, alebo buk.V konečnej fáze sú výrobky lakované zdravotne nezávadnými bezfarebnými polomatnými lakmi,ktoré ešte viac zvýrazňujú kresbu prírodného dreva. Masívne drevo vylučuje nepriaznivé vplyvy na zdravie,..
 • KUBA
  Hľadáte originálny menší taburet do obývačky? Kuba navrhol dizajnér Michal Riabič a obľúbite si ho vďaka jeho organickým tvarom a širokému využitiu. Bude univerzálnym doplnkom do interiéru, ktorý využijete ako podnožku ku kreslu, ale aj samostatne. Keďže dobre drží tvar, poslúži nielen n..
  Bez dane: 63,25€ 75,90€ 139,90€
 • MOKA
  Hľadáte originálne a pritom stále elegantné sedenie do obývačky? Sedací vak Moka si obľúbite vďaka jeho organickým tvarom a širokému využitiu. Jeho dizajn bol navrhnutý dizajnérom Michalom Riabičnom s dôrazom na komfortné široké sedenie a ergonómiu. Elegantný a pevný tvar v kombinácii so zvis..
  Bez dane: 216,58€
  259,90€
 • OTTO
  Valcový Otto je zaujímavá dizajnová taburetka, ktorá vynikajúco doplní naše sedacie vaky Sofa, Smart či Funny. Ponúka perfektnú oporu pre nohy napríklad pri čítaní, zároveň je však vhodná aj na sedenie ako samostatný kúsok vo vašej obývačke. Použiť ju môžete akokoľvek a kdekoľvek – jej d..
  Bez dane: 43,33€ 52,00€ 99,90€
 • RELAX
  Zoznámte sa s najpredávanejším a najobľúbenejším vakom z dielne Tuli. K jeho nesporným výhodám nepatrí len vysoký komfort, ale tiež menšia veľkosť a dobrá "spratnosť", vďaka čomu ho možno využiť aj v menších priestoroch. Tvarom pripomína malé elegantné kresielko, preto sa hodí do obývačk..
  Bez dane: 127,42€ 152,90€ 179,90€
 • SMART
  Urobte si pohodlie na jednom z najobľúbenejších modelov. Tuli vak Smart je ideálnym riešením pre deti i dospelých, pretože má optimálnu veľkosť a je úžasne variabilný – môže sa vytvarovať minimálne do štyroch rozličných foriem sedenia. Patrí medzi stredné veľké modely, takže sa ľahko pre..
  Bez dane: 177,00€ 212,40€ 249,90€