LATOVÉ ROŠTY

LATOVÉ ROŠTY
Latové rošty sú tvorené masívnymi latami, ktoré sú uchytené o rám roštu. Medzery medzi jednotlivými latami by nemali byť väčšie ako 6 cm.Tento typ roštov sa používa hlavne pod pružinové matrace. V kombinácií s penovými matracmi je ich vzájomné použitie obmedzené výškou matraca. Penový matrac, ktorý chceme osadiť na latový rošt, by mal mať minimálnu výšku 18 cm. Vždy je však vhodné, riadiť sa odporúčaniami výrobcov matracov.

 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • MASÍV v ráme
  Základný model latového roštu.Používa sa najmä pod pružinové matrace alebo pod penové, ktoré majú min. výšku 18 cm. Pri použití masívneho roštu je zachovaná vzdušnosť matraca. Medzery na masívnom rošte medzi latami by nemali byť väčšie ako 6 cm. Laty sú vyrábané so smrekového dreva.  ..
  Bez dane: 44,58€
  53,50€
 • Jelínek smrek
  Latový roštu od firmy Jelínek sa vyznačuje kvalitným vypracovaním.Laty sú vyrábané so smrekového dreva.  typ:                            &n..
  Bez dane: 79,17€
  95,00€
 • Jelínek preglejka
      Latový roštu od firmy Jelínek sa vyznačuje kvalitným vypracovaním.Laty sú vyrábané z preglejky. Rošt sa dá dodať aj vo verzii "bez kovu", t.j. bez použitia kovového spojovacieho materiálu.Lamely sú lepené v ráme roštu.Výška je 4,5cm a jeho cena je pri štandardných rozmeroch 172€/ks. ..
  Bez dane: 127,50€
  153,00€