GWINNER

GWINNER
Spoločnosť Gwinner pôsobí v nábytkárskom priemysle už viac ako 85 rokov a počas svojej existencie sa stala synonymom vysokej kvality, atraktívneho moderného dizajnu a mnohých inovatívnych riešení. V súčasnosti sa spoločnosť zameriava na výrobu obývacích stien, konferenčných stolíkov a jedální s dôrazom na zachovanie jednotného štýlu celého interiéru. Gwinner využíva širokú škálu matných lakov v kombinácii s prírodnými dyhami, ktoré si výrobca sám spracováva, aby zachoval vysokú kvalitu nábytku a jeho dlhú životnosť.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BOHLE
  Kombinácia starostlivo vybraných materiálov a neopozeraný dizajn robí zo zostavy Bohle unikátny kus nábytku. Dominantný detail zásuvky je vytvorený z jedného celku, vďaka čomu celá stena pôsobí čistým a kompaktným dojmom. Celkové prevedenie tejto obývacej steny podčiarkujú elegantné úchytky z chrómo..
 • FELINO
  Obývacej stene Felino dominuje originálne robustný oblúk, ktorý je vyrobený z orechovej, alebo dubovej dyhy.Nápadne zakrivený panel v kontraste s ostrými hranami ostatných komponentov vytvára dokonalú súhru kriviek, čím vzniká originálny celok, ktorý svojou individualitou oživí každý moderný interié..
 • MEDIA CONCEPT
  S obývacou stenou Media premeníte Vašu obývaciu izba na moderné multimediálne centrum. Tento model ponúka vysoko variabilné a  profesionálne riešenie pre inštaláciu audiovizuálnej a výpočtovej techniky. Vďaka dômyselnému riešeniu dokonale ukryjete nevzhľadné káble, čo je podporené začlenením tm..
 • NOLA
  Model Nola je vďaka svojej vysokej variabilite ideálnym riešením do priestranných miestností. Kombináciou rôznych prvkov, ako sú príborníky, komody, jedálenské stoly so stoličkami a konferenčné stolíky, vytvoríte dokonale zladený interiér v jednotnom štýle. Nábytok Gwinner okrem luxusného spracovani..
 • PIANA
  Obývacia stena Piana je charakteristická svojou všestrannosťou, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí každému interiéru. Tento model nemá povrch jednotlivých komponentov príliš členitý, je tvorený jediným vzorom, takže ako celok pôsobí nábytok uvoľneným dojmom. Každý prvok tejto nábytkovej zostavy je pr..