GWINNER

GWINNER
Spoločnosť Gwinner pôsobí v nábytkárskom priemysle už viac ako 85 rokov a počas svojej existencie sa stala synonymom vysokej kvality, atraktívneho moderného dizajnu a mnohých inovatívnych riešení. V súčasnosti sa spoločnosť zameriava na výrobu obývacích stien, konferenčných stolíkov a jedální s dôrazom na zachovanie jednotného štýlu celého interiéru. Gwinner využíva širokú škálu matných lakov v kombinácii s prírodnými dyhami, ktoré si výrobca sám spracováva, aby zachoval vysokú kvalitu nábytku a jeho dlhú životnosť.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BELLANO
  Doménou zostavy Bellano je šikovný koncept, ktorý kombinuje prvotriedne drevené dyhy a kvalitné laky. Táto obývacia stena zaujme svojim elegantným minimalistickým dizajnom a je vhodná skôr do konzervatívnejšieho interiéru. Bellano ponúka inovatívne riešenia aj pre umiestnenie moderných multimediálny..
 • BELLANO F
  Doménou zostavy Bellano F je šikovný koncept, ktorý kombinuje prvotriednu drevenú dyhu a kvalitné laky. Táto obývacia stena zaujme svojim elegantným minimalistickým dizajnom a je vhodná skôr do konzervatívnejšieho interiéru. Bellano ponúka inovatívne riešenia aj pre umiestnenie moderných multimediál..
 • BLOGG
  Ste priaznivci veľkých loftových bytov? Hovorí Vám niečo štýl "vintage"? Máte radi moderný vzhľad s kovovými industriálnymi prvkami a ostré kubistické tvary? Ak áno, pravdepodobne sa Vám zapáči  model Blogg. Nosným prvkom "vintage" tejto zostavy sú odľahčené rámy z čierneho kovu, ktor..
 • BOHLE
  Kombinácia starostlivo vybraných materiálov a neopozeraný dizajn robí zo zostavy Bohle unikátny kus nábytku. Dominantný detail zásuvky je vytvorený z jedného celku, vďaka čomu celá stena pôsobí čistým a kompaktným dojmom. Celkové prevedenie tejto obývacej steny podčiarkujú elegantné úchytky z chrómo..
 • FELINO
  Obývacej stene Felino dominuje originálne robustný oblúk, ktorý je vyrobený z orechovej, alebo dubovej dyhy.Nápadne zakrivený panel v kontraste s ostrými hranami ostatných komponentov vytvára dokonalú súhru kriviek, čím vzniká originálny celok, ktorý svojou individualitou oživí každý moderný interié..
 • MEDIA CONCEPT
  S obývacou stenou Media premeníte Vašu obývaciu izbu na moderné multimediálne centrum. Tento model ponúka vysoko variabilné a  profesionálne riešenie pre inštaláciu audiovizuálnej a výpočtovej techniky. Vďaka dômyselnému riešeniu dokonale ukryjete aj nevzhľadné káble. Výrobca pamätal i na kvali..
 • MILOS
  Vysoko lesklé a elegantné sklenené predné plochy sa v tomto prípade kombinujú s dyhovanými časťami nábytku. Pri bližšom pohľade vyniknú všetky detaily, ktoré zdôraznia zaujímavý dizajn. materiál:   -dyha/sklo prevedenie:       ..
 • MISANO
  Obývacia stena Misano zaujme kombináciou masívneho dreva, vysoko kvalitného laku a skla. Moderný minimalistický vzhľad dopĺňa LED osvetlenie vytvárajúce príjemnú atmosféru.Originálne sú aj stupňovité drevené častia prienik zadného panelu z masívneho dubového dreva do závesných skriniek. ..
 • SOLID
  Obývacia stena Solid je vyrobená kombináciou masívneho dreva, oleja a matného laku. Bočné prvky s ostrými uhlami v kombinácii s jemne tvarovanými vnútornými profilmi vytvárajú dokonale harmonický kontrast. Zaujímavý vzhľad podporujú osvetlené sklenené prvky. Model Solid pamätá aj na umiestnenie mode..
 • TREVISO
  Zostave Treviso dominuje robustný panel so zaoblenou hornou a spodnou časťou, ktorý vytvára harmonický kontrast s ostrými hranami ostatných častí tohto nábytku.Povrch panela je lakovaný, príp.je možné dodať ho  v novom povrchu s jedinečným efektom hrdze či betónu. Ak sa Vám zdá program pod..