GWINNER

GWINNER
Spoločnosť Gwinner pôsobí v nábytkárskom priemysle už viac ako 85 rokov a počas svojej existencie sa stala synonymom vysokej kvality, atraktívneho moderného dizajnu a mnohých inovatívnych riešení. V súčasnosti sa spoločnosť zameriava na výrobu obývacích stien, konferenčných stolíkov a jedální s dôrazom na zachovanie jednotného štýlu celého interiéru. Gwinner využíva širokú škálu matných lakov v kombinácii s prírodnými dyhami, ktoré si výrobca sám spracováva, aby zachoval vysokú kvalitu nábytku a jeho dlhú životnosť.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ATENA
  Obývacia stena Atena citlivo kombinuje čisté línie s povrchmi z vysoko kvalitnej drevenej dyhy doplnené o časti ukončené jemným lakom. Vďaka tomu model pôsobí elegantne a vdýchne osobitý ráz každému interiéru. Devízou modelu Atena sú dômyselne riešené úložné priestory s možnosťou variabiln..
 • BELLANO
  Doménou zostavy Bellano je šikovný koncept, ktorý kombinuje prvotriedne drevené dyhy a kvalitné laky. Táto obývacia stena zaujme svojim elegantným minimalistickým dizajnom a je vhodná skôr do konzervatívnejšieho interiéru. Bellano ponúka inovatívne riešenia aj pre umiestnenie moderných multimediálny..
 • FELINO
  Obývacej stene Felino dominuje originálne robustný oblúk, ktorý je vyrobený z orechovej, alebo dubovej dyhy.Nápadne zakrivený panel v kontraste s ostrými hranami ostatných komponentov vytvára dokonalú súhru kriviek, čím vzniká originálny celok, ktorý svojou individualitou oživí každý moderný interié..
 • FIERA
  Flexibilné riešenie pre malé aj veľké priestory. Obývaciu stenu Fiera je možné ľubovoľne kombinovať s ďalšími prvkami, ako sú príborníky, vitríny, komody a nástenné skrinky rôznych veľkostí. V ponuke sú aj konferenčné stolíky a jedálenské sety. materiál:   -dyha/lak(m..
 • MEDIA CONCEPT
  S obývacou stenou Media premeníte Vašu obývaciu izbu na moderné multimediálne centrum. Tento model ponúka vysoko variabilné a  profesionálne riešenie pre inštaláciu audiovizuálnej a výpočtovej techniky. Vďaka dômyselnému riešeniu dokonale ukryjete aj nevzhľadné káble. Výrobca pamätal i na kvali..
 • MISANO
  Obývacia stena Misano zaujme kombináciou masívneho dreva, vysoko kvalitného laku a skla. Moderný minimalistický vzhľad dopĺňa LED osvetlenie vytvárajúce príjemnú atmosféru.Originálne sú aj stupňovité drevené častia prienik zadného panelu z masívneho dubového dreva do závesných skriniek. ..
 • STYLE
  Obývacia stena STYLE na prvý pohľad zaujme povrchom z prírodného dubu s nápadným dizajnom, ktorý oživí každý moderní interiér. Kombináciu drevených a lakovaných povrchov v antracitových barvách vkusne doplnia sklenené a kovové prvky vďaka ktorým sa narúšajú zažité koncepty.  materi..
 • TREVISO
  Zostave Treviso dominuje robustný panel so zaoblenou hornou a spodnou časťou, ktorý vytvára harmonický kontrast s ostrými hranami ostatných častí tohto nábytku.Povrch panela je dodávaný v novom povrchu s efektom hrdze či betónu. Ak sa Vám zdá program podobný programu Felino, máte pravdu. Treviso je ..