GWINNER

GWINNER
Spoločnosť Gwinner pôsobí v nábytkárskom priemysle už viac ako 85 rokov a počas svojej existencie sa stala synonymom vysokej kvality, atraktívneho moderného dizajnu a mnohých inovatívnych riešení. V súčasnosti sa spoločnosť zameriava na výrobu obývacích stien, konferenčných stolíkov a jedální s dôrazom na zachovanie jednotného štýlu celého interiéru. Gwinner využíva širokú škálu matných lakov v kombinácii s prírodnými dyhami, ktoré si výrobca sám spracováva, aby zachoval vysokú kvalitu nábytku a jeho dlhú životnosť.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BELLANO
  Doménou zostavy Bellano je šikovný koncept, ktorý kombinuje prvotriedne drevené dyhy a kvalitné laky. Táto obývacia stena zaujme svojim elegantným minimalistickým dizajnom a je vhodná skôr do konzervatívnejšieho interiéru. Bellano ponúka inovatívne riešenia aj pre umiestnenie moderných multimediálny..
 • BLOGG
  Ste priaznivci veľkých loftových bytov? Hovorí Vám niečo štýl "vintage"? Máte radi moderný vzhľad s kovovými industriálnymi prvkami a ostré kubistické tvary? Ak áno, pravdepodobne sa Vám zapáči  model Blogg. Nosným prvkom "vintage" tejto zostavy sú odľahčené rámy z čierneho kovu, ktor..
 • BOHLE
  Kombinácia starostlivo vybraných materiálov a neopozeraný dizajn robí zo zostavy Bohle unikátny kus nábytku. Dominantný detail zásuvky je vytvorený z jedného celku, vďaka čomu celá stena pôsobí čistým a kompaktným dojmom. Celkové prevedenie tejto obývacej steny podčiarkujú elegantné úchytky z chrómo..
 • FELINO
  Obývacej stene Felino dominuje originálne robustný oblúk, ktorý je vyrobený z orechovej, alebo dubovej dyhy.Nápadne zakrivený panel v kontraste s ostrými hranami ostatných komponentov vytvára dokonalú súhru kriviek, čím vzniká originálny celok, ktorý svojou individualitou oživí každý moderný interié..
 • LAREDO
  Obývacia stena Laredo na prvý pohľad zaujme priamymi, elegantnými líniami, ktoré sú podporené prírodným vzhľadom dubového dreva. V kombinácii s lakovanými povrchmi (na výber je tiež možnosť betónového vzhľadu) a kovovými či sklenenými prvkami získa zostava unikátny vzhľad vhodný do moderného interié..
 • MEDIA CONCEPT
  S obývacou stenou Media premeníte Vašu obývaciu izbu na moderné multimediálne centrum. Tento model ponúka vysoko variabilné a  profesionálne riešenie pre inštaláciu audiovizuálnej a výpočtovej techniky. Vďaka dômyselnému riešeniu dokonale ukryjete aj nevzhľadné káble. Výrobca pamätal i na kvali..
 • MILOS
  Vysoko lesklé a elegantné sklenené predné plochy sa v tomto prípade kombinujú s dyhovanými časťami nábytku. Pri bližšom pohľade vyniknú všetky detaily, ktoré zdôraznia zaujímavý dizajn. materiál:   -dyha/sklo prevedenie:       ..
 • NOLA
  Model Nola je vďaka svojej vysokej variabilite ideálnym riešením do priestranných miestností. Kombináciou rôznych prvkov, ako sú príborníky, komody, jedálenské stoly so stoličkami a konferenčné stolíky, vytvoríte dokonale zladený interiér v jednotnom štýle. Nábytok Gwinner okrem luxusného spracovani..
 • PIANA
  Obývacia stena Piana je charakteristická svojou všestrannosťou, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí každému interiéru. Tento model nemá povrch jednotlivých komponentov príliš členitý, je tvorený jediným vzorom, takže ako celok pôsobí nábytok uvoľneným dojmom. Každý prvok tejto nábytkovej zostavy je pr..
 • SOLID
  Obývacia stena Solid je vyrobená kombináciou masívneho dreva, oleja a matného laku. Bočné prvky s ostrými uhlami v kombinácii s jemne tvarovanými vnútornými profilmi vytvárajú dokonale harmonický kontrast. Zaujímavý vzhľad podporujú osvetlené sklenené prvky. Model Solid pamätá aj na umiestnenie mode..
 • TREVISO
  Zostave Treviso dominuje robustný panel so zaoblenou hornou a spodnou časťou, ktorý vytvára harmonický kontrast s ostrými hranami ostatných častí tohto nábytku.Povrch panela je lakovaný, príp.je možné dodať ho  v novom povrchu s jedinečným efektom hrdze či betónu. Ak sa Vám zdá program pod..