KOMBINÁCIA MATERÁLOV

KOMBINÁCIA MATERÁLOV
Niektorí z našich dodávateľov kombinujú pri výrobe spální viac materiálov. Napríklad dyhu a lak, masív a fóliu,alebo kožu a drevo. Vznikajú tak dizajnovo zaujímavé spálne.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BALTRUM
  materiál:    -masív/fólia prevedenie:   -jelša vnútorné rozmery postelí v  cm:   -180x200 -200x200 možnosť predĺženia postele v cm:   -2..
 • BROOKLYN
  materiál:    -masív/fólia prevedenie:   -dub vnútorné rozmery postelí v  cm:   -140x200 -180x200 -200x200 možnosť predĺženia postele v cm: &n..
 • LIDO
  Spálňa LIDO ponúka široký výber postelí, skríň a doplnkov v dubovom a jelšovom dreve. Zaujímavo pôsobia rohové a koncové elementy skríň a možnosť použita tzv. "continentálneho"adaptéra. Ten nám umožní zvýšiť nastavnie postelového roštu o 9,6cm a tak komfortnú výšku matraca. mater..
 • TOLEDO
  TOLEDO je model s bohatou ponukou elementov. Má v ponuke tri typy postelí, skrine s rohovým prvkom, skrine s posuvnými dverami a širokú škálu doplnkového nábytku.   materiál: -masív/fólia/sklo, detail v čele postele koženka prevedenie: -dub, je..
 • TORINO W
  materiál:    -dyha/fólia/sklo prevedenie:   -dub -dub/umelá koža sahara,magnolia(čelo postele) -dub/sklo sahara,magnolia(predné plochy skríň) vnútorné rozmery postelí v  cm:   ..