KOMBINÁCIA MATERÁLOV

KOMBINÁCIA MATERÁLOV Niektorí z našich dodávateľov kombinujú pri výrobe spální viac materiálov.
Napríklad dyhu a lak, masív a fóliu,alebo kožu a drevo.

Vznikajú tak dizajnovo zaujímavé spálne.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BALTRUM
  materiál:    -masív/fólia prevedenie:   -jelša vnútorné rozmery postelí v  cm:   -180x200 -200x200 možnosť predĺženia postele v cm:   -2..
 • FARO
  Spálňa FARO kombinuje klasický dizajn masívneho dubu s modernými prvkami. Skrine sú v ponuke v rozmeroch od 50 cm do 400 cm, možu byť s posuvnými či klasickými krídlovými dverami.V ponuke tiež kompletný sortiment doplnkov:komody, nočné stolíky, zrkadlo...... materiál: &n..
 • LIDO
  Spálňa LIDO ponúka široký výber postelí, skríň a doplnkov v dubovom a jelšovom dreve. Zaujímavo pôsobia rohové a koncové elementy skríň a možnosť použita tzv. "continentálneho"adaptéra. Ten nám umožní zvýšiť nastavnie postelového roštu o 9,6cm a tak komfortnú výšku matraca. materiál:..
 • LUGANO
  Spálňa Lugano kombinuje klasický dizajn masívneho dubu s modernými prvkami. Skrine sú v ponuke v rozmeroch od 50 cm do 400 cm, možu byť s posuvnými či klasickými krídlovými dverami.V ponuke tiež kompletný sortiment doplnkov:komody, nočné stolíky, zrkadlo...... materiál: ..
 • Michelle
  Michelle ponúka možnosť výberu z dvoch typov čiel a viete si zvoliť dbe rôzne výšky bočníc postele 35cm alebo 45cm. materiál:    -dyha prevedenie:   -dub svetlý -orech prírodný -biela koženka, hnedá koženka(čelo postele) ..
 • OLIVIA
  Kolekciu OLIVIA navrhla úspešná designérka Michaela Procházková. Zaujímavým a dominantným prvkom modelu je jeho nadčasové, mäkké, prešívané čelo v prírodných odtieňoch s možnosťou kombinácie rôznych materiálov (lakovaný biely povrch, čokoládovo sfarbená orechová dyha). materiál: ..
 • SAMBA
  Samba je tancom príťažlivosti. Príťažlivosť spálne Samba je ukrytá v spojení luxusu a praktickosti. Jednoduché predné plochy,komfort zaoblených hrán, tiché zatváranie zásuviek komôd a nočných stolíkov. Možnosť výberu skríň s klasickými alebo posuvnými dverami.Postele môžu byť celé čalúnené(biela a ..
 • Silvana
  Klasický model s nadčasovým dizajnom. Oceníte možnosť komfortnej výšky postele pre ľahké vstávanie v kombinácii s praktickými zásuvkami pod posteľou, ktoré riešia dodatočné úložné priestory v spálni. materiál:    -masív/fólia prevedenie: &nb..
 • TANOLA
  Model Tanola je ako stvorený pre milovníkov dizajnu. Obsahuje dubové prvky, ktoré sú "drásané" do hĺbky,aby sa dosiahla mimoriadne živá textúra a prirodzený vzhľad. materiál:    -masív/lak prevedenie:   -dub hlboko "drásaný" ..
 • TOLEDO
  TOLEDO je model s bohatou ponukou elementov. Má v ponuke tri typy postelí, skrine s rohovým prvkom, skrine s posuvnými dverami a širokú škálu doplnkového nábytku. materiál:    -masív/fólia/sklo, detail v čele postele koženka prevedenie: &nbs..
 • TORINO W
  materiál:    -dyha/fólia/sklo prevedenie:   -dub -dub/umelá koža sahara,magnolia(čelo postele) -dub/sklo sahara,magnolia(predné plochy skríň) vnútorné rozmery postelí v  cm:   ..