STOLIČKY

STOLIČKY
Stoličky a kresielka, ktoré nájdete v tejto sekcii, farebne aj dizajnovo "sedia" ku stolom, ktoré tiež nájdete na našom webe.
Výrobcovia sa v posledných rokoch zaoberajú otázkou prepojenia priestoru kuchyne, jedálne a obývačky do jedného obytného celku, ktorého charakteristickým rysom je zjednotený dizajn všetkých nábytkových komponentov. Pokiaľ máte obývaciu izba prepojenú s kuchyňou môžete ich teraz zariadiť rovnakým typom nábytku a doladiť tak svoj interiér k dokonalosti. 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • EVA
  K dispozícii je ako konzolová stolička alebo klasicky so štyrmi nerezovými nohami štvorcového tvaru. Možnosť dodať oba typy stoličky s opierkami rúk alebo bez nich. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozmer: BEZ OPIEROK RÚK ..
 • JESSICA
  Stolička sa dodáva s čiernym, alebo nerezovým rámom vo verzii s opierkami rúk alebo bez nich. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozmer: BEZ OPIEROK RÚK šírka:53cm výška:80cm hĺbka:63 cm výška sedenia: cca..
 • JULE
  K dispozícii je ako konzolová stolička alebo klasicky so štyrmi nohami. Materál kov v čiernej farbe alebo v prevedení nerez. Možnosť dodať oba typy stoličky s opierkami rúk alebo bez nich. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozme..
 • KIRA
  Kira sa dodáva s tromi rôznymi typmi podnoží. V čiernom, alebo nerezovom prevedení pri kovových modeloch a v dube,buku a orechu pri drevenom prevedení. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozmer: STOLIČKA šírka:56 cm výš..
 • LAURA
  Stolička sa dodáva s čiernym, alebo nerezovým rámom. Rám môže byť aj vyšší a tak vytvorí opierky na ruky. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozmer: BEZ OPIEROK RÚK šírka:53cm výška:90 cm hĺbka:60 cm výška seden..
 • LENA
  Lena je jediný model stoličky z tejto ponuky, ktorý sa dodáva s dreveným chrbtom(7 rôznych prevedení).Dodáva sa s aj s opierkami rúk, prípadne s výfrézovanou "úchytkou" v hornej časti chrbta pre ľahšiu manipuláciu. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebu TU..
 • MONI
  Stolička Moni sa dodáva s tromi rôznymi typmi podnoží. V čiernom, alebo nerezovom prevedení pri kovových modeloch a v dube,buku a orechu pri drevenom prevedení. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo TU) rozmer: šírka:53 cm výška:7..
 • NINA
  K dispozícii je ako konzolová stolička v nerezovom a čiernom prevedení. Stolička sa dodáva s opierkami rúk alebo bez nich. Detail v chrte drevený( buk, orech, dub). materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo TU) rozmer: BEZ OPIEROK RÚK ..
 • SUSANN
  Rám stoličky tvorí dubové,bukové,alebo orechové drevo. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo TU) rozmer: šírka:54 cm výška:80cm hĺbka:63 cm výška sedenia: cca. 49 cm hĺbka sedenia: 46 cm nosnosť: -120kg..
 • TANJA
  Stolička TANJA sa dodáva s dvomi rôznymi kovovými typmi podnoží, v čiernej farbe a v nerezovom prevedení. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo TU) rozmer: šírka:55cm výška:80cm hĺbka:57cm výška sedenia: cca. 47 ..
 • VERENA
  VERENA sa dodáva s tromi rôznymi typmi podnoží. V čiernom, alebo nerezovom prevedení pri kovových modeloch a v dube,buku a orechu pri drevenom prevedení nožičiek. PRI TEJTO STOLIČKE SI VIETE ZVOLIŤ INÚ LÁTKU PRE VNÚTORÚ A VONKAJŠIU ČASŤ ČALÚNIENIA. materiál: -koža/látka(vzor..