STOLIČKY

STOLIČKY
Stoličky a kresielka, ktoré nájdete v tejto sekcii, farebne aj dizajnovo "sedia" ku stolom, ktoré tiež nájdete na našom webe.
Výrobcovia sa v posledných rokoch zaoberajú otázkou prepojenia priestoru kuchyne, jedálne a obývačky do jedného obytného celku, ktorého charakteristickým rysom je zjednotený dizajn všetkých nábytkových komponentov. Pokiaľ máte obývaciu izba prepojenú s kuchyňou môžete ich teraz zariadiť rovnakým typom nábytku a doladiť tak svoj interiér k dokonalosti. 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ARIA
  Stolička je k dispozícii na pevnej podnoži(nohách) alebo s otočnou funkciou(180o) v čiernej farbe a v prevedení nerez.   materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií v predajni) rozmer: šírka:47cm výška:90cm hĺbka:59cm výška sedenia: cc..
 • CARA
  Stolička je k dispozícii na pevnej podnoži(nohách) alebo s otočnou funkciou(180o a 360o) v čiernej farbe a v prevedení nerez. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií v predajni) rozmer: šírka:59cm výška:90cm hĺbka:59cm výška sedenia: cca..
 • CAROLA
  Stolička sa dodáva s čiernou, alebo nerezovou podnožou na klasických 4 nohách, prípadne konzolovej podnoži. Možnosť zvoliť aj verziu s opierkami rúk. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií v predajni) rozmer: BEZ OPIEROK RÚK šírka:50cm výška:88c..
 • JULE
  K dispozícii je ako konzolová stolička alebo klasicky so štyrmi nohami. Kovové časti v čiernej farbe alebo v prevedení nerez. Možnosť dodať oba typy stoličky s opierkami rúk alebo bez nich. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií v predajni) rozmer: ..
 • KAIA
  Kaia je stolička s integrovanou hojdacou funkciou.  Podnož stoličky nerezová alebo čierna. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií v predajni) rozmer: BEZ OPIEROK RÚK šírka:48cm výška:96cm hĺbka:61 cm výška sedenia: cca. 49 cm hĺbka ..
 • LENA
  Lena je jediný model stoličky z tejto ponuky, ktorý sa dodáva s dreveným chrbtom (5 rôznych prevedení).Dodáva sa s aj s opierkami rúk, prípadne s výfrézovanou "úchytkou" v hornej časti chrbta pre ľahšiu manipuláciu. Podnož stoličky nerezová alebo čierna. materiál: -koža/látka(vzo..
 • LINA
  LINA je stolička v klasickom prevedení na 4 nohách( dub masív/ orech masív) so zaujímavým detailom dyhovaného chrbta.   materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií v predajni) rozmer: -šírka:46cm -výška:87cm -hĺbka:61 cm -výška sedenia: cca. 49 ..
 • MILA
  Najvariabilnejšia stolička z ponuky. Možnosť výberu z rôznych typov podnoží a funkcií. Podnož stoličky nerezová alebo čierna, aj s otočnou funkciou( 180o). materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií v predajni) rozmer: šírka:47cm výška:92cm hĺbka:60 cm ..
 • SUSANN
  Rám stoličky tvorí dubové drevo.  Dodáva sa v prírodnom prevedení, alebo morené na medový odtieň. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií v predajni) rozmer: šírka:54 cm výška:80cm hĺbka:63 cm výška sedenia: cca. 49 cm hĺbka sedenia..