STOLIČKY

STOLIČKY
Stoličky a kresielka, ktoré nájdete v tejto sekcii, farebne aj dizajnovo "sedia" ku stolom, ktoré tiež nájdete na našom webe.
Výrobcovia sa v posledných rokoch zaoberajú otázkou prepojenia priestoru kuchyne, jedálne a obývačky do jedného obytného celku, ktorého charakteristickým rysom je zjednotený dizajn všetkých nábytkových komponentov. Pokiaľ máte obývaciu izba prepojenú s kuchyňou môžete ich teraz zariadiť rovnakým typom nábytku a doladiť tak svoj interiér k dokonalosti. 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ALINA
  Elegantná stolička ktorá si podmaní každý priestor. Rám z masívneho dubu v prevedení natur. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozmer: šírka:50cm výška:89cm hĺbka:59cm výška sedenia: cca. 49 cm hĺbka sedenia: 46 cm ..
 • ANNA
  K dispozícii je len jeden typ podnože-tzv.oblúková v čiernej a antracitovej farbe alebo v prevedení nerez.   materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozmer: šírka:54cm výška:83cm hĺbka:57cm výška sedenia: cca...
 • BELLA
  K dispozícii je len jeden typ podnože-tzv.oblúková v čiernej farbe alebo v prevedení nerez. Pre lepšie pohodlie je operadlo osadené na konštrukciu tak, aby sa dosiahla možnosť pohupovania.   materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) ..
 • CAROLA
  Stolička sa dodáva s čiernou, alebo nerezovou podnožou na klasických 4 nohách, prípadne konzolovej podnoži. Možnosť zvoliť aj verziu s opierkami rúk. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozmer: BEZ OPIEROK RÚK šírka:50cm ..
 • INA
  K dispozícii je len jeden typ podnože-tzv.oblúková v čiernej farbe alebo v prevedení nerez. Pre lepšie pohodlie je operadlo osadené na konštrukciu tak, aby sa dosiahla možnosť pohupovania. Chrbát stoličky je dyhovaný.   materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na..
 • JULE
  K dispozícii je ako konzolová stolička alebo klasicky so štyrmi nohami. Materál kov v čiernej farbe alebo v prevedení nerez. Možnosť dodať oba typy stoličky s opierkami rúk alebo bez nich. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozme..
 • LENA
  Lena je jediný model stoličky z tejto ponuky, ktorý sa dodáva s dreveným chrbtom(7 rôznych prevedení).Dodáva sa s aj s opierkami rúk, prípadne s výfrézovanou "úchytkou" v hornej časti chrbta pre ľahšiu manipuláciu. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebu TU..
 • LINA
  LINA je stolička v klasickom prevedení na 4 nohách( dub masív,orech masív) so zaujímavým detailom dyhovaného chrbta.   materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo tu) rozmer: -šírka:46cm -výška:87cm -hĺbka:61 cm -výška sedenia:..
 • NINA
  K dispozícii je ako konzolová stolička v nerezovom a čiernom prevedení. Stolička sa dodáva s opierkami rúk alebo bez nich. Detail v chrte drevený( buk, orech, dub). materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo TU) rozmer: BEZ OPIEROK RÚK ..
 • SUSANN
  Rám stoličky tvorí dubové,bukové,alebo orechové drevo. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo TU) rozmer: šírka:54 cm výška:80cm hĺbka:63 cm výška sedenia: cca. 49 cm hĺbka sedenia: 46 cm nosnosť: -120kg..
 • TANJA
  Stolička TANJA sa dodáva s dvomi rôznymi kovovými typmi podnoží, v čiernej farbe a v nerezovom prevedení. materiál: -koža/látka(vzorkovník k dispozícií na predajni alebo TU) rozmer: šírka:55cm výška:80cm hĺbka:57cm výška sedenia: cca. 47 ..