POSUVNÉ DVERE

POSUVNÉ DVERE

Výhodou skríň s posuvnými dverami je ich jednoduché otváranie. Sú ale o niečo hlbšie, ako skrine s klasickými dverami, pretože celkový rozmer nám nadnesie vodiace kovanie dverí.

Štandardne majú skrine v základnej výbave policu a tyč na vešanie, do každej sa dá doobjednať vnútorná výbava(zásuvky, police, sklopné vešiaky....)

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • WESTSIDE
  Westside sa vyrába v ôsmych rôznych šírkach, volíte si aj prevedenie zvislých úchopových líšt a líšt vodorovných (chróm, biele,čierne).Dvere sú delené na dve, alebo päť polí. Rôzne dekory umožňujú zaujímavé kombinácie predných plôch.Vnútorná výbava žiari v striebro-šedom prevedení a je možné ju..
 • POSUVIO
  Skrine POSUVIO sa vyznačujú precíznym remeselným spracovaním a  jedinečným dizajnom. Okrem troch rôznych dyhovaných prevedení vyrábajú aj v širokej škále farieb RAL a NCS, ktoré je možné lakovať do matného povrchu, alebo leštiť do vysokého lesku. Kombinácia povrchových úprav umožňuje originálne..
 • SHANGHAI
  SHANGHAI sa vyrába v siedmych rôznych šírkach. Dvere sú delené na dve časti,zvislé úchopové lišty sú chrómové.Dekory umožňujú zaujímavé kombinácie nielen predných plôch, ale aj rôznych typov skríň (posuvné dvere,krídlové dvere) navzájom. Vnútornú výbavu je možné zvoliť individuálne. Dobre ..
 • VNÚTORNÁ VÝBAVA
  Pre každý modul skríň WIEMANN existuje, okrem štandardne dodávaných 2-políc a tyče na vešanie, široká škála doplnkov, ktoré možno ľubovoľne kombinovať v závislosti od modelu tak, aby vnútorné členenie skrine čo najviav vyhovovalo vašim potrebám.Doplnky nájdete pri každej skrini zvlášť na konci cenní..