LAMELOVÉ ROŠTY

LAMELOVÉ ROŠTY
Lamelové rošty sú pružné rošty poskytujúce potrebné spevnenie, alebo naopak zmäkčenie v rôznych častiach lôžka.
Dobre zvolený rošt podporí vlastnosti matraca, predlžuje jeho životnosť a pomáha matracu roznášať hmotnosť tela.
Čím viac lamiel, tým lepšie rošt spolupracuje s matracom a dokáže sa citlivejšie prispôsobiť vášmu telu. Kvalitný lamelový rošt by mal mať aspoň 28 lamiel.

 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • SUPER R6
  Základný model roštu s predpätými lamelami, ktoré sú usadené v pevných gumených púzdrach.  Rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. Lamely sú brezové.  typ:             &..
  Bez dane: 35,67€
  42,80€
 • DOUBLE T5
  Najobľúbenejší model lamelového roštu s predpätými lamelami. Rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. Lamely sú brezové. Rošt disponuje nastavením tuhosti v stredovej časti vďaka posuvným "opaskom" a zdvojeným lamelám. Stredový stabilizačný popruh zabráni prelo..
  Bez dane: 44,83€
  53,80€
 • DUOSTAR
  Rošt DUOSTAR spĺňa základné prepoklady na pohodlné a zdravé spanie.Celková výška roštu 5 cm zabezpečí, že zvolený matrac sa dobre usadí aj v posteli s nízkym rámom a matrac nebude príliš prečnievať cez hornú hranu postele. Lamely sú pokryté fóliou, ktorá chráni matrac pred zatrhávaním poťahu a rošt..
  Bez dane: 72,50€
  87,00€
 • PORTOFLEX
  Púzdra na uchytenie lamiel má Portoflex uložené nad bočnicou roštu, preto pérujú po celej ploche lôžka.Takto prichytené lamely Vám poskytnú pri spánku omnoho väčší komfort. Rošt sa dokáže prispôsobiť každému Vášmu pohybu a podoprie telo v optimálnej polohe. Púzdra dvojakej tuhosti členia plochu lôžk..
  Bez dane: 111,67€
  134,00€
 • PORTOFLEX MEGA
  Portoflex Mega vychádza z kolekcie PORTOFLEX no vďaka svojej spevnenej konštrukcii a silnejším lamelám je prispôsobený pre vyššiu záťaž - až 150 kg. Rozdelenie roštu do 7 anatomických zón umožní optimálnu oporu v oblasti hlavy, ramien, trupu, bedier, stehien, lýtok a chodidiel. Frézované lamely v ra..
  Bez dane: 155,00€
  186,00€
 • LUSSOFLEX
  Kolekcia roštov Lussoflex na prvý pohľad zaujme eleganciou a trendy vzhľadom. Rošt svojou úpravou podporuje zdravé a čisté prostredie spálne .Potiahnutie drevených častí fóliou značne uľahčuje údržbu a obmedzuje vytváranie baktérií a plesní v posteli. Komfortná ramenná zóna uľahčí ramenám pri s..
  Bez dane: 151,67€
  182,00€
 • TRIOFLEX
  Trioflex je najprispôsobivejší lamelový rošt z našej ponuky. Vďaka vysokému počtu úzkych lamiel citlivo reaguje na každý Váš pohyb. So svojimi 42 lamelami dokáže veľmi dobre spolupracovať s matracom a rovnomerne roznášať hmotnosť tela.Pomáha znižovať protitlak na telo, aby ste sa ráno neprebúdzali s..
  Bez dane: 178,33€
  214,00€
 • VARION
  Varion-to je osobitý prístup k Vašim potrebám.Plochu na ležanie tvoria výkyvné taniere, ktoré podopierajú telo v každom bode, rovnomerne reagujú na záťaž a prispôsobia sa akýmkoľvek telesným proporciám. Prednosťou roštu je individuálne nastavenie pružnosti plochy na ležanie v oblasti ramien a b..
  Bez dane: 396,67€
  476,00€