KONFERENČNÉ STOLÍKY

KONFERENČNÉ STOLÍKY
Ak hľadáte stolíky, ktoré upútajú pozornosť svoju individualitou,ale pritom sú funkčné, potom ste na správnom mieste.
Vo všeobecnosti platí, že stolík je v ponuke ku každej obývacej zostave-teda nevzniká problém s materiálovým, alebo farebným prevedením.Tieto stolíky sa samozrejme dajú zakúpiť aj samostatne. Nižšie prehľad ponúkaných výrobkov.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
  • stolíky brik
    BRIK ponúka komplexné zariadenie interiérov.Sortiment obsahuje viac než 380 prvkov a pri rôznych materiálových, farebných a rozmerových obmenách vzniká obrovská škála ponuky nábytkových solitérov a zostáv. V ponuke figurujú aj konferenčné stolíky. materiál:    ..
  • stolíky domark
    Stolíky z dielne DOMARK tvoria doplnkový sortiment k sedačkám a kreslám. Vyznačujú sa jednoduchým a praktickým tvarom a elegantne čistými detailmi. V ponuke sú hranaté a okrúhle stolíky rôznych veľkostí a výšok, v niekoľkých trendových odtieňoch dreva. Nízke okrúhle stolíky s priemerom 60, 74, 90 a ..
  • stolíky gwinner
    V našom sortimente nájdete aj široký výber konferenčných stolíkov v niekoľkých rôznych prevedeniach, ktoré sa zhodujú s produktami (obývacie izby a jedálne) značky Gwinner. Niektoré ponúkané modely stolíkov sú vybavené dômyselne riešenými úložnými priestormi či praktickým hydraulickým polohovaním, p..