MASÍV A DYHA

MASÍV A DYHA

Suroviny pre spálne z masívneho dreva alebo dýh sú vyberané podľa špeciálnych kritérií.

Prírodné charakteristiky rastu, farebné rozdiely a rozdiely v štruktúre charakterizujú drevo ako prírodný produkt. Táto prirodzenosť je podporená olejmi alebo lakmi, aby sa nábytok ľahšie ošetroval a mal dlhšiu životnosť.
Na výrobu masívneho nábytku sa používajú lepené drevené dosky s pozdĺžnymi lamelami-tzv.laťovka.Tento materiál sa môže kombinovať so škárovkou,teda drevenými doskami,ktoré sa podobajú parketám.Ponúkame aj spálňu vyrábanú z dreva ZIRBE,ktoré obsahuje látku PINOSYLVÍN. Jej uvoľňovanie ničí choroboplodné zárodky a má dezinfekčné vlastnosti.
Dyhový nábytok sa vyrába z dyhovaných DTD alebo MDF dosiek.Je alternatívou k masívu.
Väčšina prvkov zo spálňového nábytku sa dodáva zmontovaná( okrem postelí a skríň), skrine dvier sú s tlmením, zásuvky s dojazdom
.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • AMANTA
  ​Charakteristickým prvkom postele AMANTA je ilúzia levitácie, ktorá stojí v protiklade k použitému masívnemu dubu. Výrazne odsadený sokel a nočné poličky ako malé krídla vyvolávajú dojem vznášania sa postele v priestore.   materiál: -masív dub prevedenie: ..
 • BRUNO
  Elegantná spálňa BRUNO je vyrobená z masívneho dubu. Šatníková skriňa má dvere štandardne vyrábané v kombinácií laťovka, masív, sklo, štiepaný panel.   materiál:       -masív dub prevedenie:   -prírodné,jel..
 • DALILA
  DALILA sa vyznačuje jednoduchým dizajnom a čistými líniami. Ponúkame tri kolekcie,pri ktorých sa kombinuje hrúbka materiálu:40mm a 25 mm. Pri kolekcii DALILA LUX (40mm) a DALILA (25 mm a 40 mm nohy postele) až k cenovo najvýhodnejšej DALILE CINK,ktorá je vyrábaná z nastavovanej škárovky-"parketový v..
 • DIANA
  Rozkladacia posteľ DIANA cez deň slúži ako  pohovka. Na každodenné spanie sa dá používať v zloženom stave ako jednolôžko, v prípade potreby sa dá rozložiť na dvojlôžko. Jej súčasťou sú aj rošty a úložný priestor, ktorý tvoria dve zásuvky. Pohovka sa dodáva vo verzii s oboma zníženými bokmi, ale..
 • Elen
   Elegantne prepracované línie radia spálňu ELEN medzi luxusné spálne z masívneho dubového, resp. bukového dreva. Jednoduchá linka vychádzajúca z kresby masívneho dreva kresby je zakomponovaná do všetkých prvkov spálne.   materiál: -masív dub, buk preveden..
 • GABRIELA
  Klasická spálňa vyrobená z bukového alebo dubového masívu v hrúbke 25 a 40 mm. Zaoblené predné aj zadné čelo postele.   materiál: -masív dub, buk prevedenie: -prírodné,jelša,tabak,čerešňa,mahagón,orech,čierne,biele vnútorn..
 • LARA
  Elegantná spálňa LARA je vyrobená z masívneho dubu. Posteľ môže mať čalúnené čelo. Šatníková skriňa má dvere štandardne vyrábané v kombinácií laťovka, masív, sklo, štiepaný panel.   materiál: -masív dub prevedenie: -prírodné,jelša,tabak,če..
 • MIA
  Spálňa MIA je novinkou z dielne nemeckého dizajnéra Jochena Flackeho. Kombinácia masívneho dreva a čistého dizajnu je ideálnou voľbou pre milovníkov jednoduchosti. Zošikmené hrany pri posteli aj nočných stolíkov sprevádza celú kolekciu. Spálňu MIA vyrábame v prevedení masívny DUB, DUB Rustika a boro..
 • MICHAELA
  MICHAELA je dokonale prepracovaná spálňa. Špičkové opracovanie spoločne s pevnosťou a stabilitou z nej robí generačný nábytok. Jednolôžko sa dá skombinovať s výsuvným úložným priestorom(zásuvka), ktoré môže slúžiť ako prístelka.  materiál: -masív buk,dub pre..
 • PAVLA
  Spálňa PAVLA za vyrobená z masívneho dubu alebo buku v hrúbke 25 mm. Na korpusy skríň a komôd je použitá rozmerovo stabilná laťovka. Postele sú vyrábané v niekoľkých rozmeroch.    materiál: -masív buk,dub prevedenie: -prírodné,jelša,tabak..
 • RÁCHEL
  Spálňa Ráchel je osvedčená voľba náročného zákazníka, ktorý ocení špičkovú kvalitu. Pri je výrobe je  použité masívne drevo hrúbky 40 a 25 mm. materiál: -masív buk,dub prevedenie: -prírodné,jelša,tabak,čerešňa,mahagón,orech,čierne,biele ..
 • REBEKA
  Spálňa REBEKA za vyrobená z masívneho dubu alebo buku v hrúbke 40 mm. Na korpusy skríň a komôd je použitá rozmerovo stabilná laťovka. Postele sú vyrábané v niekoľkých rozmeroch.  materiál: -masív buk,dub prevedenie: -prírodné,jelša,tabak,če..