MASÍV A DYHA

MASÍV A DYHA

Suroviny pre spálne z masívneho dreva alebo dýh sú vyberané podľa špeciálnych kritérií.

Prírodné charakteristiky rastu, farebné rozdiely a rozdiely v štruktúre charakterizujú drevo ako prírodný produkt. Táto prirodzenosť je podporená olejmi alebo lakmi, aby sa nábytok ľahšie ošetroval a mal dlhšiu životnosť.
Na výrobu masívneho nábytku sa používajú lepené drevené dosky s pozdĺžnymi lamelami-tzv.laťovka.Tento materiál sa môže kombinovať so škárovkou,teda drevenými doskami,ktoré sa podobajú parketám.Ponúkame aj spálňu vyrábanú z dreva ZIRBE,ktoré obsahuje látku PINOSYLVÍN. Jej uvoľňovanie ničí choroboplodné zárodky a má dezinfekčné vlastnosti.
Dyhový nábytok sa vyrába z dyhovaných DTD alebo MDF dosiek.Je alternatívou k masívu.
Väčšina prvkov zo spálňového nábytku sa dodáva zmontovaná( okrem postelí a skríň), skrine dvier sú s tlmením, zásuvky s dojazdom
.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • AMANTA
  Charakteristickým prvkom postele AMANTA je ilúzia levitácie, ktorá stojí v protiklade  k použitému masívnemu dubu. Výrazne odsadený sokel a nočné poličky ako malé krídla vyvolávajú dojem vznášania sa postele v priestore. zvýhodnená cena na vystavený kus postele   materi..
 • BRUNO
  Elegantná spálňa BRUNO je vyrobená z masívneho dubu. Šatníková skriňa má dvere štandardne vyrábané v kombinácií laťovka, masív, sklo, štiepaný panel.   materiál:       -masív dub prevedenie:   -prírodné,jel..
 • Cortina plus
  Cortina vás okúzli remeselne perfektným spracovaním masívneho dreva. Posteľ krásnych tvarov, komfortné skrine s krídlovými dverami a dlhými úchytkami spolu  s veľkým výberom komôd ponúkajú ideálnu možnosť pre zariadenie spálne.   materiál:      ..
 • Country Inn
  Medovo sladké sny zotavujú myseľ v romantickej spálni Country Inn. Nevšedne zaujímavo pôsobia kovové aplikácie v čele postele a kombinácia bielej s farbou bernstein. Jedinečné je jemné presvitanie kresby masívneho borovicového dreva.           &..
 • DALILA
  DALILA sa vyznačuje jednoduchým dizajnom a čistými líniami. Ponúkame tri kolekcie,pri ktorých sa kombinuje hrúbka materiálu:40mm a 25 mm. Pri kolekcii DALILA LUX (40mm) a DALILA (25mm a 40mm nohy postele) až k cenovo najvýhodnejšej DALILE CINK,ktorá je vyrábaná z nastavovanej škárovky-"parketový vzh..
 • DIANA
  Rozkladacia posteľ DIANA cez deň slúži ako  pohovka. Na každodenné spanie sa dá používať v zloženom stave ako jednolôžko, v prípade potreby sa dá rozložiť na dvojlôžko. Jej súčasťou sú aj rošty a úložný priestor, ktorý tvoria dve zásuvky. Pohovka sa dodáva vo verzii s oboma zníženými bokmi, ale..
 • Elen
  Elegantne prepracované línie radia spálňu ELEN medzi luxusné spálne z masívneho dubu a buku. Jednoduchá linka vychádzajúca z kresby masívneho dreva kresby je zakomponovaná do všetkých prvkov spálne.   materiál:       -masív dub, buk ..
 • GABRIELA
  Klasická spálňa vyrobená z bukového alebo dubového masívu v hrúbke 25 a 40 mm. Zaoblené predné aj zadné čelo postele.   materiál:       -masív dub, buk prevedenie:   -prírodné,jelša,tabak,čerešňa,mahagón,or..
 • Georgia
  Romantická robustná posteľ s optimálnym vetraním zo spodu.      od 01.02.2018-31.03.2018 zľava -15% na model GEORGIA                           ..
 • JUKKI
  Spálni Jukki je ťažké dlho odolávať. Je totiž romantická, podmanivá a vyzývavá zároveň. Rešpektuje všetky štandardy zdravého spania. Dlhú životnosť zaručuje pevná konštrukcia postele a jej výška uľahčuje vstávanie. Vyberáte si z rôznych typov postelí.        ..
 • Keros
  Kvalita konštrukcie a krása dreva vystupuje z každého detailu tejto spálne. Veľkorysé dimenzie a mäkké zaoblené hrany produktov kolekcie korešpondujú s charakterom masívneho nábytku.    materiál:    -masív dub prevedenie: &nb..
 • LARA
  Elegantná spálňa LARA je vyrobená z masívneho dubu. Posteľ môže mať čalúnené čelo. Šatníková skriňa má dvere štandardne vyrábané v kombinácií laťovka, masív, sklo, štiepaný panel.   materiál:       -masív dub prevedenie: ..
 • Malta
  Nábytok inšpirovaný Stredomorím -do posledného detailu. Romantickú náladu podčiarkuje jasná biela - farba estétov, ktorá jemne zahaľuje krásnu kresbu masívneho dreva.                      &..
 • Mamma
  Kolekciu Mamma charakterizuje vľúdna a elegantná forma v kombinácii s prírodnými materiálmi a sofistikovanými detailmi.Základným motívom celej kolekcie bola  hravosť, striedmosť a kombinácie materiálov. Kolekcia získala nomináciu Czech Grand Design a vyhrala národné kolo súťaže EDID v kategórii..
 • MARY
  Hlavným motívom kolekcie Mary je vytvorenie útulnej a komfortnej súkromnej zóny tak, aby poskytla ideálne podmienky pre oddych a regeneráciu do ďalšieho dňa. Kolekcia je vytvorená na estetickom princípe kontrastu - oblý versus hranatý. Línie nábytku sa tak navzájom zvýrazňujú, ale zároveň v in..
 • MICHAELA
  MICHAELA je dokonale prepracovaná spálňa. Špičkové opracovanie spoločne s pevnosťou a stabilitou z nej robí generačný nábytok. Jednolôžko sa dá skombinovať s výsuvným úložným priestorom(zásuvka), ktoré môže slúžiť ako prístelka.            &nb..
 • Michelle
  Michelle ponúka možnosť výberu z dvoch typov čiel a viete si zvoliť dbe rôzne výšky bočníc postele 35cm alebo 45cm. materiál:    -dyha prevedenie:   -dub svetlý -orech prírodný -biela koženka, hnedá koženka(čelo postele) ..
 • Navaro
  Navaro ponúka možnosť výberu z dvoch typov dverí  pre skrine s klasickým otváraním, jeden model skrine s posuvnými dverami, dva modely postelí a ďalšie množstvo doplnkového nábytku(komody, závesné skrinky...).   materiál:       -masív jelša,..
 • Nuvolo
  Kolekciu NUVOLO navrhlo úspešné české štúdio VRTIŠKA • ŽÁK Celá kolekcia je inšpirovaná stavebným prvkom klasickej radovej architektúry-stĺporadím.Dominantným prvkom sú nohy z bukovej guľatiny na MDF doske. Tieto dva prvky sú lakované a tým ich forma spojí do jedného kompaktného materiálu - stĺpiko..
 • Ole
  Romantické robustné postele s praktickými zásuvkami múdro riešia potrebu úložných priestorov. Nevšednú náladu podčiarkuje jasná biela - farba estétov, ktorá jemne zahaľuje krásnu kresbu borovicového masívneho dreva.Spálna Ole je plne demontovateľný nábytok.       &..
 • PAVLA
  Spálňa PAVLA za vyrobená z masívneho dubu alebo buku v hrúbke 25 mm. Na korpusy skríň a komôd je použitá rozmerovo stabilná laťovka. Postele sú vyrábané v niekoľkých rozmeroch.    materiál:       -masív buk,dub prevedenie: ..
 • Piano
  Užívajte si svoje stretnutie s divokým dubom. Piano dokonale napĺňa vaše očakávania na odpočinok a pokoj spolu so všetkými praktickými požiadavkami,ktoré sú kladené na optimálne vybavenie spálne. materiál:    -dyha a masív prevedenie:  ..
 • RÁCHEL
  Spálňa Ráchel je osvedčená voľba náročného zákazníka, ktorý ocení špičkovú kvalitu. Pri je výrobe je  použité masívne drevo hrúbky 40 a 25 mm.                          &..
 • REBEKA
  Spálňa REBEKA za vyrobená z masívneho dubu alebo buku v hrúbke 40 mm. Na korpusy skríň a komôd je použitá rozmerovo stabilná laťovka. Postele sú vyrábané v niekoľkých rozmeroch.    materiál:       -masív buk,dub prevedenie:..
 • ZIRBE
  Nechajte sa obklopiť prírodou a využite bioaktívnu silu dreva ZIRBE. Vysokohorská drevina ZIRBE (Pinus cembra), rastie v nadmorskej výške nad 1600 m a "dožíva sa" až 400 rokov. V živici dreviny ZIRBE sa nachádza vo vysokej koncentrácií látka PINOSYLVIN, ktorá prirodzenou cestou drevo konzervuje, u..