IMITÁCIA DVERA/FARBA

IMITÁCIA DVERA/FARBA
Imitáciu dreva, resp. "farbu" získame tak, že na základný doskový materiál (DTD,LDT,MDF) sa nanesie vrstva špeciálneho dekoračného materiálu(papiera),ktorý je impregnovaný prostriedkami na báze živice.
Všetko sa spolu zalisuje a následne ošetrí tak, aby mal väčšiu odolnosť.
Rôzne stupne lesku, ktoré sú chemicky a mechanicky prispôsobené účelom používania, poskytujú kombináciu, ktorá sa svojou krásou vyrovná pravej dyhe.
Nábytok z lamina,prípadne fólie,sa ľahko udržuje a nie je náročný na ošetrovanie.

.


 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • CATANIA
  Elegantná posteľ Catania je vyrobená z prvotriednej DTD s kvalitnou povrchovou úpravou. Zaoblené rohy postele a lesklé chrómované nohy zabezpečujú jej exkluzivitu a dokonale podčiarkujú štýl celkovej koncepcie.Ak sa Vám tento typ nožičiek nehodí do interíru, viete si zvoliť iný typ postele s tzv. so..
 • COTTAGE
  Cottage so svojím minimalistickým dizajnom a s originálnymi retro prvkami výborne vynikne v klasickom i modernom interiéri. Vysoko kvalitné lamino v bielej farbe a drevené prvky z masívneho dubu s hrubou štruktúrou vytvárajú jedinečný vzhľad tejto spálne. Skrine môžu mať posuvné ,alebo klasické (krí..
 • GLOBUS
  Globus nie je vyslovene nábytok do detských  izieb či spální.Je to program pre mladých ktorého výhodou je, že ním zariadime nielen izbu ale celý byt. Všetko pekne v jednom štýle a v rovnakom prevedení. V ponuke  figurujú aj tzv. jeden a pol lôžka(š.120 a 140 cm), manželské postele, šatníko..
 • HARMONIJA
  Harmonija je spálňou príjemnej orechovej farby doplnenej o elegantnú béžovú, mladistvú modrú, modernú sivú a jemnú bielu. V ponuke aj postele š.90,120, 140 cm, písací stolík, TV stolík. materiál:       -lamino prevedenie: &nbs..
 • IMOLA
  Špecifickým prvkom spálne IMOLA je predĺženie čela postele, ktoré spolu s nočnými stolíkmi vytvára jednotný celok. Čelo môže byť doplnené čalúnenou opierkou hlavy v imitácii kože. K dispozícii sú dva varianty postele: s klasickými nohami alebo s tzv. soklom, ktorý je osadený hlbšie a poste..
 • KANSAS
  KANSAS je model s bohatou ponukou odkladacích priestorov- skríň a komôd. Skriňa má zaujímavý spôsob otvárania:ľahúčko potiahnete za úchytku a dvere sa otvoria automaticky. Krátke video TU materiál:    -lamino/sklo, detail v čele postele koženka preve..
 • LISSABON
  Spálňa Lisabon je dokonalou kombináciou polárneho smrekovca s tmavým povrchom v dekore Havana.V rámci programu môžete vyberať zo širokej ponuky skríň, ktoré môžete rôznym spôsobom kombinovať so zásuvkami, doplniť zrkadlami a pod.K dispozícii je tiež LED osvetlenie. Posteľ má voliteľnú výšk..
 • MEDEJA
  MEDEJA je spálňa s vynikajúcim pomerom medzi cenou a kvalitou. Biele dvere , alebo výrazná kombinácia dreveného dekoru a bielych dverí ponúka klasické, rohové a posuvné skrine doplnené radom užitočných interiérových prvkov.  Posteľ v šírke 160 a 180 cm s oblý..
 • PADUA W
  Pri spálni Padua vzniklo harmonické prepojenie tradičného štýlu s modernými prvkami, výsledkom čoho je elegantný nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru. Vďaka vysoko kvalitným materiálom je zaručená dlhá životnosť nábytku, vysoká stálosť povrchov a ich jednoduchá údržba.V rámci programu môžete vybe..
 • SAMBA
  Samba je tancom príťažlivosti. Príťažlivosť spálne Samba je ukrytá v spojení luxusu a praktickosti. Jednoduché predné plochy,komfort zaoblených hrán, tiché zatváranie zásuviek komôd a nočných stolíkov. Možnosť výberu skríň s klasickými alebo posuvnými dverami.Postele môžu byť celé čalúnené(biela a ..
 • SUNSET
  Spálňa Sunset disponuje širokou škálou farebného prevedenia. Môžete si vybrať zo šiestich odtieňov, medzi ktorými nechýbajú biele, čierne, šedé a drevené dekory. Predné plochy skríň byť kombinované so sklenenými panelmi alebo zrkadlami. Skrine majú k dispozícii tiež praktické príslušenstvo..