IMITÁCIA DVERA/FARBA

IMITÁCIA DVERA/FARBA
Imitáciu dreva, resp. "farbu" získame tak, že na základný doskový materiál (DTD,LDT,MDF) sa nanesie vrstva špeciálneho dekoračného materiálu(papiera),ktorý je impregnovaný prostriedkami na báze živice.
Všetko sa spolu zalisuje a následne ošetrí tak, aby mal väčšiu odolnosť.
Rôzne stupne lesku, ktoré sú chemicky a mechanicky prispôsobené účelom používania, poskytujú kombináciu, ktorá sa svojou krásou vyrovná pravej dyhe.
Nábytok z lamina,prípadne fólie,sa ľahko udržuje a nie je náročný na ošetrovanie.

.


 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • CATANIA
  materiál:       -fólia prevedenie:   -champagne dekor v kombi. s "Balkneiche" -champagne dekor v kombi. s "nocce" vnútorné rozmery postelí v  cm:   -090x200 -100x200 -140x200 ..
 • COTTAGE
  materiál:       -fólia prevedenie:   -dub v kombi. s "alpská biela"/detail:dub. masív štrukturovaný vnútorné rozmery postelí v  cm:   -180x200 -200x200 možnosť..
 • GLOBUS
  Globus nie je vyslovene nábytok do detských  izieb či spální.Je to program pre mladých ktorého výhodou je, že ním zariadime nielen izbu ale celý byt. Všetko pekne v jednom štýle a v rovnakom prevedení. V ponuke  figurujú aj tzv. jeden a pol lôžka(š.120 a 140 cm), manželské postele, šatníko..
 • HARMONIJA
  Harmonija je spálňou príjemnej orechovej farby doplnenej o elegantnú béžovú, mladistvú modrú, modernú sivú a jemnú bielu. V ponuke aj postele š.90,120, 140 cm, písací stolík, TV stolík. materiál:       -lamino prevedenie:  ..
 • IMOLA
  materiál:       -fólia prevedenie:   -champagne dekor v kombi. s "nocce" vnútorné rozmery postelí v  cm:   -140x200 -160x200 -180x200 možnosť predĺženia poste..
 • KANSAS
  KANSAS je model s bohatou ponukou odkladacích priestorov- skríň a komôd. Skriňa má zaujímavý spôsob otvárania:ľahúčko potiahnete za úchytku a dvere sa otvoria automaticky. Krátke video TU materiál:    -lamino/sklo, detail v čele postele koženka preve..
 • LISSABON
  materiál:       -fólia prevedenie:   -smrekovec polárny v kombi.s "havanna" vnútorné rozmery postelí v  cm:   -180x200 -200x200 možnosť predĺženia postele v cm..
 • MEDEJA
  MEDEJA je spálňa s vynikajúcim pomerom medzi cenou a kvalitou. Biele dvere , alebo výrazná kombinácia dreveného dekoru a bielych dverí ponúka klasické, rohové a posuvné skrine doplnené radom užitočných interiérových prvkov.  Postel v šírke 160 a 180 cm s oblý..
 • PADUA W
  materiál:       -fólia prevedenie:   -dub balken v kombi. s "alpská biela" vnútorné rozmery postelí v  cm:   -160x200 -180x200 -200x200 možnosť predĺženi..
 • SAMBA
  Samba je tancom príťažlivosti. Príťažlivosť spálne Samba je ukrytá v spojení luxusu a praktickosti. Jednoduché predné plochy,komfort zaoblených hrán, tiché zatváranie zásuviek komôd a nočných stolíkov. Možnosť výberu skríň s klasickými alebo posuvnými dverami.Postele môžu byť celé čalúnené(biela a ..
 • SUNSET
  materiál:       -fólia prevedenie:   -champagne dekor -Havanna dekor -Alpská biela -čierna -dub sägerau -dub truffel vnútorné rozmery postelí v  cm:   -140x200 -160x2..