KUCHYNSKÉ LINKY

KUCHYNSKÉ LINKY
Kuchyňa musí byť dlho nielen zaujímavá, ale aj perfektne funkčná.
Preto sme sa rozhodli pre nemeckého výrobcu kuchýň  BALLERINA a označenie "Made in Germany" je pre nás záväzkom.

Ballerina kuchynské linky sú také, ako ľudia žiadajú:individuálne, nekomplikované a vďaka špičkovým materiálom a technike takmer nezničiteľné.
Už pri plánovaní kuchyne rozhoduje vkus a potreby každého z nás.
Nikdy nebolo tak ľahké, zostaviť si celkom individuálny projekt kuchyne vďaka stovkám prvkov, farieb a prevedení,ktoré sú u týchto kuchýň štandardne k dispozícii.

Neobmedzené možnosti kombinácií umožní každému vytvoriť svoju novú, skvelú kuchyňu.Viac info.nižšie, alebo na: www.ballerina.de
 
    Markt intern  V Nemecku prebieha každé dva roky veľmi uznávaný celoštátny prieskum medzi špecializovanými predajcami nábytku.Podľa vybraných kritérií,ktorých je jedenásť,hodnotia jednotlivých výrobcov. Priemerným ohodnotením 1,59 bodu obsadila BALLERINA v hodnotení "Kuchyňa 2018" prvé miesto.    CERTIFIKÁT(D)     CERTIFIKÁT(CZ)     PREHĽAD HODNOTENIA(D)

Radi Vás informujeme, že Ballerina získala v tohtoročnom hodnotení prestížneho nemeckého časopisu Focus - Money tri prvé miesta,a to v kategóriách:1)zákaznícky najobľúbenejšia značka 2) pomer cena / výkon a 3)dôveryhodná spoločnosť     DIPLOM (SK)

PRE JEDNODUCHŠIU ORIENTACIU V PONUKE, SME KUCHYNE ROZDELILI DO SKUPÍN PODĽA FARIEB.