SEDAČKY JELÍNEK

SEDAČKY JELÍNEK
Český výrobca JELÍNEK vyrába sedačky v kombinácií dubového a bukového dreva.Spoločnosť stojí na základoch rodinnej firmy z roku 1897 a stále si zachováva ručnú remeselnú prácu s dôrazom na precízne spracovanie.Na návrhoch kolekcií spolupracujú s uznávanými dizajnérmi a získali už mnohé ocenenia. Ak preferujete takýto štýl nábytku, k sedacím súpravám Vám vieme dodať aj nábytok do obývacej izby od rovnakej firmy. Pozrite si sekciu na našej stránke, alebo kliknite na tento odkaz.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
  • GEFER
    Pohodlná sedacia súprava GEFER pripomína dizajn 60.rokov. Výška operadla sa dá zvýšiť pomocou podhlavníkov.Kostra je vyrábaná z ohýbaného bukového dreva v kombinácií s bukovým masívom-možnosť morenia (prírodné, jelša,tabak, čerešňa, mahagón, orech, čierna a bielenie). Čalúnené časti môžu byť dodané ..
  • NOE
    Anatomicky tvarovaná sedacia súprava NOE Vám zaručí dokonalú relaxáciu. Správna podpora chrbta výrazne znižuje únavu, príjemnú relaxáciu zaručí pohupovacie kreslo JEFET. Kostra je vyrábaná z ohýbaného bukového dreva v kombinácií s bukovým masívom-možnosť morenia (prírodné, jelša,tabak, čerešňa,..
  • RÁCHEL S
    Rozkladacia sedacia súprava RÁCHEL s možnosťou úložného priestoru.Kostra vyrobená z masívneho bukového, alebo dubového dreva. Možnosť morenia-(prírodné, jelša,tabak, čerešňa, mahagón, orech, čierna a bielenie). Čalúnené časti môžu byť dodané v koži, alebo v látke. K tomuto typu nábytku ponúkame aj k..