POLOHOVACIE ROŠTY

POLOHOVACIE ROŠTY
Latové aj lamelové rošty vieme v prípade potreby polohovať. Polohovanie môže byť manuálne, alebo elektrické. Manuálne sa dá rošt polohovať pomocou textilných úchytov. Môžete si zvoliť polohovanie chrbtovej časti pre pohodlné čítanie, alebo sledovanie TV. Takto nastavený rošt uľahčuje dýchanie pri nádche a nachladnutí. Polohovanie roštu v oblasti nôh prispieva k ich uvoľneniu a zlepšuje krvný obeh.

 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • DUOSTAR motor
  Základná verzia motorového roštu podporuje optimálne rozloženie hmotnosti tela na matraci. Vhodnú relaxačnú polohu hlavovej časti a oblasti nôh nastavíme jednoduchým stlačením tlačidla na ovládači. Rošt je svojou výškou prispôsobený do nízkeho lôžka, aby sa matrac dobre usadil v ráme postele. Pre po..
  Bez dane: 238,33€
  286,00€
 • PORTOFLEX motor štandard
  Motorový rošt Portoflex motor štandard s diaľkovým bezšnúrovým ovládaním umožňuje nezávislé polohovanie hlavy a nôh. Lamely prichytené v pružných puzdrách dvojitej tuhosti členia plochu na ležanie do 7 anatomických zón, ktoré poskytnú individuálnu oporu každej časti tela. K príjemnému spaniu pr..
  Bez dane: 319,17€
  383,00€
 • LUSSOFLEX motor
  Najnižší motorový rošt z našej ponuky je dobrým pomocníkom na regeneráciu síl a zároveň pomôže vyriešiť problém s nedostatkom miesta. Unikátne riešenie motora dovoľuje využiť úložný priestor pod posteľou, pretože špeciálny systém s motormi na bočnici roštu nezaberá žiadne miesto. Ručne sa dá rošt p..
  Bez dane: 460,83€
  553,00€
 • TRIOFLEX MOTOR EXTRA
  Trioflex je počtom lamiel(39ks) naprispôsobivejší lamelový rošt z tejto ponuky. Pri polohovaní chrbtovej časti sa rošt odsunie dozadu k čelu lôžka. Nočný stolík tak zostane stále na dosah. Pohár vody, knihu alebo ovládač si môžete pohodlne odložiť bez toho, aby ste sa museli za stolíkom otáčať. Ruč..
  Bez dane: 674,17€
  809,00€
 • TRIOFLEX MOTOR Q. MEMORY
  Variabilný systém polohovania Vás prekvapí možnosťami relaxácie, ktoré rošt ponúka. Môžete si samostatne polohovať hlavu, chrbát, stehná i lýtka. Vďaka vysokému počtu úzkych lamiel (45ks) sa výborne prispôsobí telu a dobre reaguje na každý Váš, čo aj len najmenší pohyb na lôžku. Bezšnúrové ovládanie..
  Bez dane: 971,67€
  1 166,00€
 • LUSSOFLEX MOTOR Q. MEMORY
  Individuálne polohovanie hlavovej, chrbtovej, stehennej a lýtkovej časti umožňuje až 16 rôznych verzií polôh. Samostatná regulácia hlavy a chrbta je ideálna v situácií, ak máte probléme s krčnou chrbticou. Potiahnutie roštu fóliou zabraňuje prenikaniu vlhkosti do roštu. Vo vnútri lôžka sa udržuje zd..
  Bez dane: 937,50€
  1 125,00€
 • VARION MOTOR EXTRA
  Tanierový povrch má najlepšie pružiace vlastnosti zo všetkých typov roštov.Taniere sa pohybujú vo všetkých smeroch a dokonale kopírujú záťaž tela. V oblasti ramien a bedier sú nastaviteľné-umožňujú upraviť tuhosť lôžka podľa potrieb užívateľa.Rošt sa prispôsobí akýmkoľvek telesným proporciám.Pri pol..
  Bez dane: 919,17€
  1 103,00€