POLOHOVACIE ROŠTY

POLOHOVACIE ROŠTY
Latové aj lamelové rošty vieme v prípade potreby polohovať. Polohovanie môže byť manuálne, alebo elektrické. Manuálne sa dá rošt polohovať pomocou textilných úchytov. Môžete si zvoliť polohovanie chrbtovej časti pre pohodlné čítanie, alebo sledovanie TV. Takto nastavený rošt uľahčuje dýchanie pri nádche a nachladnutí. Polohovanie roštu v oblasti nôh prispieva k ich uvoľneniu a zlepšuje krvný obeh.

 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • DUOSTAR motor
  Základná verzia motorového roštu podporuje optimálne rozloženie hmotnosti tela na matraci. Vhodnú relaxačnú polohu hlavovej časti a oblasti nôh nastavíme jednoduchým stlačením tlačidla na ovládači. Rošt je svojou výškou prispôsobený do nízkeho lôžka, aby sa matrac dobre usadil v ráme postele. Pre po..
  Bez dane: 260,83€
  313,00€
 • PORTOFLEX Motor Standard R
  Motorový rošt Portoflex Motor Standard Radio s diaľkovým bezšnúrovým ovládaním umožňuje nezávislé polohovanie hlavy a nôh. Lamely prichytené v pružných puzdrách dvojitej tuhosti členia plochu na ležanie do 7 anatomických zón, ktoré poskytnú individuálnu oporu každej časti tela. Pokiaľ by ste po..
  Bez dane: 326,67€
  392,00€
 • LUSSOFLEX motor
  Opäť jeden motorový rošt z našej ponuky,ktorý je dobrým pomocníkom na regeneráciu síl a zároveň pomôže vyriešiť problém s nedostatkom miesta. Unikátne riešenie motora dovoľuje využiť úložný priestor pod posteľou, pretože špeciálny systém s motormi na bočnici roštu nezaberá žiadne miesto. V..
  Bez dane: 591,67€
  710,00€
 • VARION MOTOR STANDARD R.
  Tanierový povrch má najlepšie pružiace vlastnosti zo všetkých typov roštov.Taniere sa pohybujú vo všetkých smeroch a dokonale kopírujú záťaž tela. V oblasti ramien a bedier sú nastaviteľné-umožňujú upraviť tuhosť lôžka podľa potrieb užívateľa.Rošt sa prispôsobí akýmkoľvek telesným proporciám. Ručne..
  Bez dane: 657,50€
  789,00€
 • TRIOFLEX MOTOR Q. MEMORY R.
  TRIOFLEX MOTOR Q. MEMORY RADIO Variabilný systém polohovania Vás prekvapí možnosťami relaxácie, ktoré rošt ponúka. Môžete si samostatne polohovať hlavu, chrbát, stehná i lýtka. Vďaka vysokému počtu úzkych lamiel (45ks) sa výborne prispôsobí telu a dobre reaguje na každý Váš, čo aj len najmenší pohy..
  Bez dane: 1 388,33€
  1 666,00€