ALPLES

ALPLES
Spoločnosti ALPLES je popredným výrobcom nábytku v Slovinsku. Okrem obývacích izieb nájdete v našej ponuke aj ich spálne a nábytok pre deti a študentov.
Ako jediný z našich dodávateľov nevyrába nábytok z masívu, resp. dyhy, ale z lamina.
(Na základný doskový materiál (DTD,LDT,MDF) sa nanesie vrstva špeciálneho dekoračného materiálu(papiera),ktorý je impregnovaný prostriedkami na báze živice.Všetko sa spolu zalisuje a následne ošetrí tak, aby mal väčšiu odolnosť.Rôzne stupne lesku, ktoré sú chemicky a mechanicky prispôsobené účelom používania, poskytujú kombináciu, ktorá sa svojou krásou vyrovná pravej dyhe.
Nábytok z lamina,prípadne fólie,sa ľahko udržuje a nie je náročný na ošetrovanie.

.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
  • GLOBUS
    Globus nie je vyslovene nábytok do detských  izieb či spální.Je to program pre mladých ktorého výhodou je, že ním zariadime nielen izbu ale celý byt. Všetko pekne v jednom štýle a v rovnakom prevedení. V ponuke  figurujú aj tzv. jeden a pol lôžka(š.120 a 140 cm), manželské postele, šatníko..
  • PRIZMA
    Prizma je obývacia izba v kombinácii bielej a orecha alebo pieskovej a orecha. V závislosti na farebnej kombinácií a výbere elementov, si môžete usporiadať nábytok do klasickej alebo modernej kompozície. materiál:       -MDF/lamino pr..