SEDÁKY BOXSPRING

SEDÁKY BOXSPRING
S termínom "BOXSPRING" ste sa doteraz mohli stretnúť pri výbere postelí,pretože tento typ lôžka sa celosvetovo uznáva ako zlatý štandard pre kvalitný spánok.
PONSEL aplikoval tento systém odpruženia aj do sedákov svojich sedacích súprav a vznikla tak nová generácia čalúneného nábytku.
Boxspring systém optimálne rozkladá hmotnosť:mäkko dosadnete, ale zároveň pružne vstanete.
Základňou pre Boxspring-Systém je pevná drevená kostra sedadla. Vnútornú štruktúru potom tvorí systém minibonelových pružinových "matracov" a mini pružín ukrytých v tzv.taštičkách. Celé je to začalúnené do kvalitenej peny a ukončené poťahom.

Okrem modelov uvedených nižšie sa dajú so sedákmi dodať aj tieto modely: GENF ,MEMPHIS ,PADUA a TORINO.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • CORO
  Estetické potešenie s nadčasovou zárukou ... Nadčasová elegancia a dokonalý vzhľad s romantickou harmóniou - to je sedacia súprava CORO. model:       -S/L 240 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na preda..
 • HAVANNA
  HAVANNA -ten skvelý komfort sedenia sa nedá popísať, musíte to zažiť na vlastnej koži. model:       -S/L 839 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:..
 • LAGOS
  LAGOS-nadčasová elegancia a dokonalý vzhľad. model:       -S/L 252 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -86/od 46 (v záv..
 • MONTEVIDEO
  Montevideo to je interakcia klasického, ale zároveň moderného dizajnu.Model dodá obývacej izbe nielen jedinečnú atmosféru, ale aj jedinečný zážitok sedenia. model:       -S/L 133 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k..
 • VIKTORIA
  Sedacia súprava VIKTORIA  je pevné čalúnenie celej konštrukcie vrátane operadla a podrúčok, ktoré je doplnené odnímateľnými epedami len na sedacej časti. Eleganciu dodáva modelu ergonomicky tvarované operadlo, ktoré sa smerom hore jemne zužuje. - See more at: http://www.bruckner.sk/nordic#stha..
 • WEST
  Budete sa diviť, ako sedacia súprava WEST dokáže zmeniť Vašu obývaciu izbu. So širokou ponukou typových prvkov a bohatým výberom poťahových látok sa kreativite medze nekladú. model:       -S/L 239 poťah:   -látka/k..