MATRACE NA MIERU

MATRACE NA MIERU IBA MATRAC NESTAČÍ!
Správny matrac je najdôležitejším prvkom celého lôžka. K pohodlnému a kvalitnému spaniu prispieva 60%. Dôležitým doplnkom matraca je rošt, ktorý ovplyvňuje kvalitu spánku na 25 % a zároveň podporuje vlastnosti matraca.Na ďalších 15 % pôsobia na hodnotu spánku vankúš a iné doplnky.(Matrac zabezpečí správnu polohu chrbtice pri ležaní, ale nedokáže skopírovať a podoprieť 7 krčných stavcov. To dokáže iba anatomický vankúš.)
INVESTÍCIA DO ZDRAVIA – VYMEŇTE STARÝ MATRAC.
Zabezpečte si nový matrac po 7 – 10 rokoch.Pri jeho výbere zohľadnite pohlavie, vek a hmotnosť. Všeobecne platí, čím vyššia hmotnosť,tým tuhší matrac.
S ohľadom na Vaše kĺby s pribúdajúcim vekom voľte mäkší matrac.
TRÁPIA VÁS BOLESTI CHRBTA A KĹBOV?
Ideálna voľba pre Vás je matrac s vrstvou lenivej peny. Lenivá pena nevytvára tlak na citlivé miesta a mimoriadne sa prispôsobí telu.
MÁTE S PARTNEROM ODLIŠNÉ PREDSTAVY O TUHOSTI LÔŽKA?
Riešením sú partnerské matrace, keď si jednoduchým pretočením matraca vyberiete tuhosť ktorá vyhovuje Vašim potrebám.
DOPRAJTE SI DOSTATOK PRIESTORU.
Získajte matrac priamo na mieru.
Optimálna dĺžka matraca – o 20 až 30 cm dlhšia ako telo osoby.
Optimálna šírka matraca – pre 1 osobu minimálne 90 cm, pri dvojlôžku najmenej 160 cm.
MATRAC NA POLOHOVACÍ ROŠT?
Dobrou voľbou sú latexové matrace, ktoré sa vyznačujú extrémnou pružnosťou a tvarovou stálosťou materiálu, preto nedôjde k ich deformácii ani pri polohovaní.
POSTEĽ MUSÍ DÝCHAŤ!
Každé lôžko musí byť vzdušné, aby sa nevytváralo prostredie pre výskyt roztočov, baktérií a plesní, ktoré negatívne ovplyvňujú zdravotný stav. Matrac doplňte vhodným roštom, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu cez celú posteľ.
TRPÍTE ALERGIAMI?
Nutnosťou je priedyšný materiál, snímateľný a prateľný poťah matraca s antibakteriálnou úpravou.
STAROSTI DO SPÁLNE NEPATRIA.
Stres a práca sú najväčšie príčiny nespavosti,preto ich zanechajte za dverami spálne a doprajte si pred spaním uvoľnenie mysle napríklad počúvaním relaxačnej hudby. Aby mal spánok správne osviežujúce účinky, minimalizujte v spálni svetlo, hluk a ďalšie rušivé faktory, na noc nejedzte, ani veľa nepite. (zdroj:spracované podľa podkladov spoločnosti „AHORN“)
 

 

                                                                        MATRAC!                                                                                                                            
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ERGOFLEX
  ERGOFLEX Partnerský matrac s rozdielom v tuhosti strán. Na jednej strane komfortná mäkčená PUR pena(modrá) pre vyšší komfort a prispôsobivosť, na opačnej strane PUR pena štandardnej tuhosti pre ľudí, ktorí hľadajú tuhší matrac. Zvýhodnená cena 170€/ks platí pri kúpe dvoch matracov do rozmeru 200x..
  Bez dane: 141,67€ 170,00€ 340,00€
 • ANTIBACTERIAL fix
  ANTIBACTERIAL fix Penový matrac,jadro ktorého tvorí kombinácia antibakteriálnej peny a PUR peny hustoty 28kg/m3.Povrch je tvarovo prerezaný pre čo najdetailnejšie prispôsobenie matraca telu užívateľa. Spodná strana profilovaná s tzv. "nopkami",napomáha dobrému odvádzaniu vlhkosti z matraca. Zvýh..
  Bez dane: 166,25€ 199,50€ 399,00€
 • BIOGREEN Duo
  BIOGREEN Duo Penový matrac z Biogreen peny.   typ:                                      &n..
  Bez dane: 376,75€
  452,10€
 • GREENGEL lavender
  GREENGEL lavender Penový matrac, jadro ktorého je tvorené kombináciou vysokopružnej HR peny Greengel, komfortnej PUR peny Nightfly a levanduľovej PUR peny s hustotou 40 kg/m3(obsahuje esenciálny olej s výťažkami z levanduľe). Matrac má dve strany tuhosti. typ:    &n..
  Bez dane: 274,17€
  329,00€
 • LUXURY dream
  LUXURY dream Penový matrac, jadro ktorého je tvorené kombináciou priedušnej peny OXYGEN, komfortnej peny Nightfly a profilovanej levanduľovej peny s hustotou 40 kg/m3(obsahuje esenciálny olej s výťažkami z levanduľe). Zónovosť matrace je tvorená špeciálnym prierezom vnútornej vrstvy peny. Zv..
  Bez dane: 290,83€ 349,00€ 380,00€
 • PREMIER bio-ex
  PREMIER bio-ex Matrac s jadrom z taštičkových pružín(250ks/m2)   typ:                                   ..
  Bez dane: 242,50€
  291,00€
 • VARIO
  VARIO viscogreen/latex/cellflex/greengel Matrac s jadrom z taštičkových pružín(250ks/m2) s vymeniteľným a voliteľným topom   typ:                         ..
  Bez dane: 410,33€
  492,40€
 • KOLOS Bio ecology
  KOLOS Bio Ecology Robustný partnerský matrac s veľkým rozdielom v tuhosti strán. Dokonalý komfort pre široké spektrum postáv.     typ:                       &nb..
  Bez dane: 366,67€
  440,00€
 • MEDI VITA PLUS II 18
  MEDI VITA PLUS II Obojstranný latexový matrac s vrstvou kokosovo-latexovej dosky s rozdielom v tuhosti strán. Vďaka vysokej pružnosti a tvarovej stálosti Vám poskytne stále pohodlie.  typ:               &..
  Bez dane: 401,92€
  482,30€
 • ROMANTIKA KAŠMÍR
  ROMANTIKA KAŠMÍR Matrac s vysokou nosnosťou a tuhosťou. Dodáva sa v dvoch výškach:20 cm a 24 cm Uvedená cena za výšku 20 cm   typ:                        &nbs..
  Bez dane: 220,00€
  264,00€