MATRACE NA MIERU

MATRACE NA MIERU IBA MATRAC NESTAČÍ!
Správny matrac je najdôležitejším prvkom celého lôžka. K pohodlnému a kvalitnému spaniu prispieva 60%. Dôležitým doplnkom matraca je rošt, ktorý ovplyvňuje kvalitu spánku na 25 % a zároveň podporuje vlastnosti matraca.Na ďalších 15 % pôsobia na hodnotu spánku vankúš a iné doplnky.(Matrac zabezpečí správnu polohu chrbtice pri ležaní, ale nedokáže skopírovať a podoprieť 7 krčných stavcov. To dokáže iba anatomický vankúš.)
INVESTÍCIA DO ZDRAVIA – VYMEŇTE STARÝ MATRAC.
Zabezpečte si nový matrac po 7 – 10 rokoch.Pri jeho výbere zohľadnite pohlavie, vek a hmotnosť. Všeobecne platí, čím vyššia hmotnosť,tým tuhší matrac.
S ohľadom na Vaše kĺby s pribúdajúcim vekom voľte mäkší matrac.
TRÁPIA VÁS BOLESTI CHRBTA A KĹBOV?
Ideálna voľba pre Vás je matrac s vrstvou lenivej peny. Lenivá pena nevytvára tlak na citlivé miesta a mimoriadne sa prispôsobí telu.
MÁTE S PARTNEROM ODLIŠNÉ PREDSTAVY O TUHOSTI LÔŽKA?
Riešením sú partnerské matrace, keď si jednoduchým pretočením matraca vyberiete tuhosť ktorá vyhovuje Vašim potrebám.
DOPRAJTE SI DOSTATOK PRIESTORU.
Získajte matrac priamo na mieru.
Optimálna dĺžka matraca – o 20 až 30 cm dlhšia ako telo osoby.
Optimálna šírka matraca – pre 1 osobu minimálne 90 cm, pri dvojlôžku najmenej 160 cm.
MATRAC NAD POLOHOVACÍ ROŠT?
Dobrou voľbou sú latexové matrace, ktoré sa vyznačujú extrémnou pružnosťou a tvarovou stálosťou materiálu, preto nedôjde k ich deformácii ani pri polohovaní.
POSTEĽ MUSÍ DÝCHAŤ!
Každé lôžko musí byť vzdušné, aby sa nevytváralo prostredie pre výskyt roztočov, baktérií a plesní, ktoré negatívne ovplyvňujú zdravotný stav. Matrac doplňte vhodným roštom, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu cez celú posteľ.
TRPÍTE ALERGIAMI?
Nutnosťou je priedušný materiál, snímateľný a prateľný poťah matraca s antibakteriálnou úpravou.
STAROSTI DO SPÁLNE NEPATRIA.
Stres a práca sú najväčšie príčiny nespavosti,preto ich zanechajte za dverami spálne a doprajte si pred spaním uvoľnenie mysle napríklad počúvaním relaxačnej hudby. Aby mal spánok správne osviežujúce účinky, minimalizujte v spálni svetlo, hluk a ďalšie rušivé faktory, na noc nejedzte, ani veľa nepite. (zdroj:spracované podľa podkladov spoločnosti „AHORN“)
 

 

                                                                        MATRAC!                                                                                                                            
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • VARIO
  VARIO viscogreen/latex/cellflex/polargel Matrac s jadrom z taštičkových pružín(250ks/m2) s vymeniteľným a voliteľným topom   typ:                         ..
  Bez dane: 319,42€
  383,30€
 • ANTIBAKTERIAL bio-ex
  ANTIBAKTERIAL bio-ex Matrac s jadrom z taštičkových pružín(250ks/m2)   typ:                                  ..
  Bez dane: 191,17€
  229,40€
 • BIOGREEN Duo
  BIOGREEN Duo Penový matrac z Biogreen peny.   Zvýhodnená cena 279€/ks platí pre matrace do rozmeru 90x200 cm.   typ:                         &nb..
  Bez dane: 232,50€ 279,00€ 347,00€
 • ERGOFLEX
  ERGOFLEX Partnerský matrac s rozdielom v tuhosti strán. Na jednej strane komfortná mäkčená PUR pena(modrá) pre vyšší komfort a prispôsobivosť, na opačnej strane PUR pena štandardnej tuhosti pre ľudí, ktorí hľadajú tuhší matrac. Zvýhodnená cena 129,50€/ks platí pri kúpe dvoch matracov. Viac info...
  Bez dane: 107,92€ 129,50€ 259,00€
 • KOLOS Bio ecology
  KOLOS Bio Ecology Robustný partnerský matrac s veľkým rozdielom v tuhosti strán. Zvýhodnená cena 303€/ks platí pri kúpe dvoch matracov. Viac info.na stiahnutie nižšie.   typ:                &nbs..
  Bez dane: 252,50€ 303,00€ 606,00€
 • LAZY POLARGEL
  LAZY POLARGEL Penový matrac vyrobený použitím nových PUR a HR pien. typ:                                   &nbs..
  Bez dane: 190,75€
  228,90€
 • MEDI VITA PLUS 18
  MEDI VITA PLUS Obojstranný latexový matrac s vrstvou kokosovo-latexovej dosky s rozdielom v tuhosti strán.Vďaka vysokej pružnosti a tvarovej stálosti Vám poskytne stále pohodlie. Matrac výšky 20 cm má cenu 389eur. typ:           &n..
  Bez dane: 320,83€
  385,00€
 • ROMANTIKA PLUS
  ROMANTIKA PLUS Matrac s vysokou nosnosťou a tuhosťou. Zvýhodnená cena 167€/ks(20cm)+pamäťový vankúšik k nemu zdarma! Platí pri kúpe dvoch matracov. Viac info.na stiahnutie nižšie.   typ:               ..
  Bez dane: 139,17€ 167,00€ 334,00€
 • SÁRA klasik TERMOPUR
  SÁRA klasik TERMOPUR Ortopedický lamelový matrac. Základom týchto matracov je pružné lamelové jadro, ktoré je zabudované v matraci. Ono dokáže dostatočne pevne a zároveň citlivo kopírovať tvar tela v ľubovoľnej polohe, správne podoprieť a dokonale uvolniť.  typ:   ..
  Bez dane: 371,67€
  446,00€
 • SÁRA komfort CELPUR
  SÁRA komfort CELPUR pena Ortopedický lamelový matrac s podložkou Ergofex. Základom týchto matracov je pružné lamelové jadro, ktoré je zabudované v matraci. Ono dokáže dostatočne pevne a zároveň citlivo kopírovať tvar tela v ľubovoľnej polohe, správne podoprieť a dokonale uvolniť. Konštrukcia matra..
  Bez dane: 444,17€
  533,00€
 • SÁRA komfort PUR
  SÁRA komfort PUR pena Ortopedický lamelový matrac s podložkou Ergofex. Základom týchto matracov je pružné lamelové jadro, ktoré je zabudované v matraci. Ono dokáže dostatočne pevne a zároveň citlivo kopírovať tvar tela v ľubovoľnej polohe, správne podoprieť a dokonale uvolniť. Konštrukcia matraca ..
  Bez dane: 327,50€
  393,00€