SEDÁKY CLASSIC SPRING

SEDÁKY CLASSIC SPRING

Sedáky s klasickými pružinami. Tento systém používa firma PONSEL už desiatky rokov pri väčšine modelov. Možno máte niekde na povale starý gauč po babičke, ktorý má tiež pružiny. CLASSICSPRING je podobný systém, len s vylepšeným technickým spracovaním (viac pružín zoskupených do pružinového jadra).Nehrozí teda,ako pri starých sedacích súpravách,pretrhnutie poťahu pružinou
.


 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ARNO
  ARNO-estetické potešenie z klasického modelu.   model:       -S/L 269 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -85/od ..
 • BOZEN
  Model BOZEN je pohodlný a pomerne flexibilný. Zaujme nielen dizajn sedačky, ale aj jej funkčnosť. Zaujímavá je možnosť doplniť sedačku o odkladací stolík.   model:       -S/L 129 poťah:   -látka/koža (vz..
 • CAMBRIDGE
  Cambridge v sebe spája príjemné pohodlie pri sedení a aj funkčnosť. Tento dobrý pocit je kombináciou kvality a perfektného vypracovania modelu.Vzhľadom na veľké množstvo možných kombinácií a šíroký výber látok a koží sa Cambridge jednoducho zjednotí s Vaším obývacím priestorom.   ..
 • DURBAN
  Model DURBAN- atraktívna sedacia súprava s možnosť voľby kontrastného šitia.   model:       -S/L 838 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm: ..
 • FRISCO
  Príliš dobrý len na sedenie... FRISCO -model s nízkou područkou, ktorej konštrukcia sľubuje pohodlné leňošenie a jedinečnú relaxáciu.   model:       -S/L 119 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií n..
 • HAMILTON
  HAMILTON-pohodlná sedacia súprava s vyššími sedákmi(47cm).   model:       -S/L 149 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   ..
 • KITZBÜHL
  Kitzbühl ponúka nápadité interiérové riešenie. V kombinácii s vkusnými poťahovými látkami, kvalitnou kožou a výraznými dekoračnými vankúšikmi sa stane hviezdou každého priestoru. V ponuke aj element "Love-Seat". model:       -S/L 827 p..
 • MARSEILLE
  Klasický a nadčasový zároveň.Model MARSEILLE je kombináciou klasického a elegantného dizajnu.   model:       -S/L 164 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:c..
 • MESSINA
  MESSINA -sedacia súprava s integrovanými polohovateľnými chrbtovými opierkami.Na výber dva rôzne tvary podrúčok. model:       -S/L 197 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) ..
 • MILANO
  Jasná, jednoduchá, odľahčená konštrukcia .To sú hlavné znaky tejto obľúbenej sedacej súpravy. Vďaka veľkému množstvu prvkov a doplnkov sa prispôsobí úplne každému. Integrovaná opierka hlavy v každom elemente. Na výber dva rôzne tvary podrúčok. model:     &..
 • PARADISO
  Premeňte svoj domov s pútavým modelom PARADISO na raj .Či už ako kombináciu veselej farebnej, alebo štýlovej a elegantnej. Je to jednoducho sedačka s osobnosťou. model:       -S/L 281 poťah:   -látka/koža (vzorko..
 • SIGMA
  SIGMA-klasicky romantická sedacia súprava.Štíhle podrúčky a veľkorysé sedáky zaručujú pohodlné sedenie. Masívne bukové nožičky dotvárajú jej elegantný vzhľad. model:       -S/L 301 poťah:   -látka/koža (vzorkovní..
 • TORINO P
  TORINO Túto sedaciu súpravu je tiež možné dodať so sedákmi    model:       -S/L 249 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm: &..