SEDÁKY CLASSIC SPRING

SEDÁKY CLASSIC SPRING

Sedáky s klasickými pružinami. Tento systém používa firma PONSEL už desiatky rokov pri väčšine modelov. Možno máte niekde na povale starý gauč po babičke, ktorý má tiež pružiny. CLASSICSPRING je podobný systém, len s vylepšeným technickým spracovaním (viac pružín zoskupených do pružinového jadra).Nehrozí teda,ako pri starých sedacích súpravách,pretrhnutie poťahu pružinou
.


 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BALLINA
  Sedacia súprava zo série CLASSIC spring. model:       -S/L 893 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -87/od 45 (v závislo..
 • FLINSTONE
  FLINSTONE​-pohodlná sedacia súprava s vyššími sedákmi(48cm). Svojim subtílnym rozmerom je vhodná aj do menších priestorov. Rohová sedacia súprava(rozkladacia s úložným priestorom) od  rozmeru:230x159cm   model:       -S/L 112 ..
 • HAMILTON
  HAMILTON-pohodlná sedacia súprava s vyššími sedákmi(47cm). model:       -S/L 149 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -9..
 • PISA
  Polohovateľná sedacia súprava s elektrickými funkciami zo série CLASSIC spring   model:       -S/L 896 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:..
 • PLAZA
  Model PLAZA je pohodlný a pomerne flexibilný. Zaujme nielen dizajn sedačky, ale aj jej funkčnosť. Zaujímavá je možnosť doplniť tabutetku doskou z plexiskla a môžeme ju tak použiť ako konferenčný stolík. model:       -S/L 286 poťah..
 • STUDIOLINE
  STUDIOLINE-sedacia súprava s nekompromisne pohodlným sedením model:       -S/L 134 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   ..
 • TOWN
  Model TOWN ​je pohodlný a pomerne flexibilný.Zaujímavá je možnosť doplniť tabutetku doskou z plexiskla a môžeme ju tak použiť ako konferenčný stolík.   model:       -S/L 406 poťah:   -látka/koža (vzo..
 • VIENNA
  Model VIENNA nabáda svojimi príjemnými krivkami k odpočinku. Vďaka asymetrii sedáka vytvorime pohodlné a veľkorysé miesto na sedenie. Harmonický dizajn spolu s dokonalým spracovaním spríjemní každý obývací priestor. model:       -S/L267 ..