SEDAČKY DOMARK

SEDAČKY DOMARK
Slovenská spoločnosť DOMARK už od roku 1993 prináša ľuďom sedací nábytok s dokonalou ergonómiou sedenia a jednoduchým, nadčasovým dizajnom, ktorý sa stal nevyhnutnou súčasťou dnešného interiéru.
Dôraz na perfektné remeselné vypracovanie, vysokú precíznosť prác v náročných detailoch, dôsledný výber materiálov a neustále monitorovanie
technických a technologických parametrov počas výroby,  zaručuje nekompromisnú kvalitu týchto sedacích súprav. 
 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Archa
  Špecifickým znakom sedačky ARCHA sú skosené hrany zužujúce sa smerom dole, ktoré pôsobia popri všetkých pravých uhloch veľmi osviežujúco. Pevná konštrukcia a výplň zo studenej peny zaručujú dokonalú tvarovú stálosť, takže sedačka si dlhodobo zachová perfektný vzhľad bez akýchkoľvek deformácii či zna..
 • BONBON
  Bonbon ponúka možnosť výberu sedačky s drevenými područkami, alebo Bonbon+: čalúnenú verziu na drevenej podnoži. poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -78/42 ..
 • CINEMA
  Samotný názov sedacej súpravy CINEMA napovedá, že hlavnou myšlienkou pri jej návrhu bolo ponúknuť komfortné sedenie pre chvíle strávené pri televízii, resp. pred domácim kinom. Základnými prvkami sú kreslá a leňošky, ktoré je možné vedľa seba zoradiť v ľubovoľnom počte a usporiadaní. Pokiaľ vo vaše..
 • CLUB
  Club je súprava so širokým spektrom možností. Svojou jedinečnosťou osloví aj tých náročnejších.Vyrába sa aj v hlbšej verzii pod názvom Club Large.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v ..
 • CLUB LARGE
  Club Large je súprava s bohatou rozmerovou variabilitou základných prvkov.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -90/42 rohová verzi..
 • Coco
  Sedačka Coco sa netají svojou rafinovanosťou. Prekvapivé spojenie jednoduchosti a komplexnosti vytvára dojem nadčasovej elegancie. Neprehliadnuteľný nádych 60-tych rokov vzbudzuje pocit nostalgie a zároveň pripomína kontinuitu času. Dizajn sedačky Coco sa hodí do moderných, klasických aj historickýc..
 • Coco Large
  Sedačka Coco Large sa netají svojou rafinovanosťou. Neprehliadnuteľný nádych 60-tych rokov vzbudzuje pocit nostalgie a zároveň pripomína kontinuitu času. Tento model má  útulne domácku podobu s mäkkými vankúšikmi.   poťah:   -látka/koža (vzorko..
 • Flam
  Sedačka s príhodným názvom FLAM predstavuje ideálne riešenie pre priestor, kde sa žije, zabáva a príležitostne aj nocuje. Pevné čalúnenie sedacej časti, ktoré je bez akýchkoľvek predelov, sa nie len veľmi dobre udržiava, ale po odložení opierok poslúži aj ako kvalitné a pohodlné lôžko. Vďaka subtíln..
 • Jasmin
  Jasmin je decentná a komfortná súprava, ktorá získala cenu veľtrhu Nábytok a bývanie 2009.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -76/42 ..
 • Jill
  Jill je súprava so širokým spektrom možností. Svojou jedinečnosťou osloví aj tých náročnejších.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -88/42 ..
 • Jill Large
  Jill large je model, ktorý vychádza zo sedacej súpravy Jill. Je hlbší, doplnený o opierkové vankúše.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -90/42 ..
 • Leon
  Sedačka LEON je voľbou ľudí, ktorí majú radi praktické a overené veci, bez zbytočných príkras. Ponúka klasický tvar, ktorý svoju stabilitou umocňuje pocit domova a tradičné riešenie s rozkladacím dvojlôžkom, pre príležitostné spanie. Sedačka LEON nie je náročná na priestor, takže je vhodná aj do men..
 • LILLI
  Sedačka LILLI je pohodlný kubistický model.Je voľbou ľudí, ktorí majú radi praktické a overené veci.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -72/42 ..
 • Luigi
  Už na prvý pohľad je zrejmé, že sedačka LUIGI je určená predovšetkým pre gurmánov v oblasti leňošenia, pre ktorých je komfort na prvom mieste. Nadčasový dizajn bez špecifických znakov pritom robí zo sedačky LUIGI univerzálny kus nábytku, ktorý sa hodí rovnako dobre do moderného mestského bytu, ako d..
 • LUISA
  Praktické, trendové a zároveň nadčasové riešenie sedačky LUISA spočíva vo vyváženej kombinácii účelných a dizajnových prvkov. Klasická kombinácia pevného sedenia a odnímateľných operadiel bola pri modely LUISA doplnená o trendové široké podrúčky, ktoré v prípade potreby poslúžia ako priestor na odl..
 • Max
  Sedacia súprava MAX sa vyznačuje čistým výrazným dizajnom a širokou variabilnosťou pri vytváraní zostáv. Typickou črtou tejto modelovej rady je jednotná hrúbka všetkých čalúnených častí, pričom podrúčky a operadlá majú aj rovnakú výšku. Sedaciu súpravu opticky odľahčujú tenké kovové nožičky. Je..
 • Max Ground
  MAX GROUND je variáciou modelovej rady MAX, od ktorej sa líši väčšou hrúbkou sedacej časti a jej predelmi na jednotlivé polia. Často sa dodáva na drevenej podnoži, čo ju vizuálne ešte viac „uzemňuje“ a ukotvuje k podlahe. Systémové riešenie sedacej súpravy MAX GROUND umožňuje vyskladať si zosta..
 • Max Radius
  Sedačka MAX RADIUS vnesie do vášho interiéru viac dynamiky. Vďaka zaobleniu základných prvkov umožňuje vyskladať sedačku v oblúkovitom alebo esovitom tvare, pričom operadlo je možné umiestniť na vnútornej aj na vonkajšej časti zakrivenia sedacej časti. Tvar sedačky je možné dokonale prispôsobiť..
 • Nordic
  Séria NORDIC pozostáva zo základných prvkov – kreslá, dvojkreslá, trojkreslá, podnožky a pohovky hlbokej 145cm. Modelovú radu dopĺňa kreslo NORDIC RELAX so zvýšeným operadlom. Charakteristickou črtou sedačky NORDIC je pevné čalúnenie celej konštrukcie vrátane operadla a podrúčok, ktoré je dopln..
 • Otoman
  Solitérna pohovka OTOMAN je vhodným doplnkom do pracovní , kde je pripravená poskytnúť telu okamžitý relax, alebo do knižníc, kde umožňuje vychutnať si knihu v pohodlnej polohe s vyloženými nohami. Pohovka OTOMAN bola navrhnutá s dôrazom na ergonómiu pri polosedení či pololežaní. Pohyblivú časť poho..
 • Sára
  Nadčasová klasika dosiahla v sedačke SÁRA svoj vrchol. Dokonale jednoduchý tvar doplnený štýlovými drevenými nožičkami oslovuje milovníkov štýlu 60-tych rokov rovnako ako priaznivcov súčasného dizajnu. Pevné sedenie je doplnené o odnímateľné opierky, vďaka čomu sa sedačka v okamihu môže zmeniť na p..
 • Sergio
  SERGIO je klasicky tvarovaná sedačka s vankúšovým sedením. Základ sedačky tvorí konštrukcia s pevným čalúnením, ktorá je doplnená odnímateľnými matracmi v sedacej aj operadlovej časti. Jemnosť a eleganciu mu dodáva jemné zaoblenie operadiel. Sedačka ponúka komfortné stredne mäkké sedenie a v prípad..
 • Sofia
  Komfortná sedačka SOFIA s hlbokým sedením a odnímateľnými vankúšikmi je zárukou skutočnej domácej pohody. Jej výnimočnosť spočíva vo veľkej hĺbke sedenia(68 cm s chrbtovým vankúšom/82 cm bez vankúša) a vo výplni vankúšov z pravého peria a páperia. Operadlové vankúše sa dokonale prispôsobia telu a ..
 • Sofia Large
  Ležérnosť, komfort a pohoda sedačky SOFIA s vankúšmi vyplnenými pravým perím sa ešte viac znásobuje v modeli SOFIA LARGE, ktorý má šírku a hĺbku jedného sedenia až 96cm. Rozmery leňošky dosahujú až 110cm. Výhodou tohto modelu je, že umožňuje vyskladať komfortnú a priestrannú zostavu aj z menšieho p..
 • Sven
  Nevtieravý pôvab.Prvotriedne remeslo.Výplň vankúšov z husacieho peria.Variabilné možnosti usporiadania.Nová modulárna pohovka SVEN je vo všetkých ohľadoch prispôsobená hodnotám výnimočnosti a nadčasovosti. Precíťte skutočné pohodlie. poťah:   -látka/koža (..
 • Twiggy
  Model TWIGGY je príkladom toho, ako rafinované detaily dokážu premeniť inak veľmi jednoducho tvarovanú sedačku na originálny a pútavý kus nábytku. TWIGGY oblečená v koži sa hodí na zariaďovanie verejných priestorov, napríklad do cukrárni, kaviarní, hotelových hál a pod. Uplatnenie však nájde aj v b..
 • Zen
  Za jednoduchým až strohým tvarom sedačky ZEN, ktorý perfektne zapadá do interiérov minimalistického alebo lofty štýlu, sa skrýva dokonalá ergonómia, odzrkadľujúca starostlivý ženský prístup dizajnérky Dagmar Markovej. Pevný tvar a pevné čalúnenie robia z tohto modelu prakticky bezúdržbový kus nábyt..
 • Zen Large
  Za jednoduchým až strohým tvarom sedačky ZEN LARGE, ktorý perfektne zapadá do interiérov minimalistického alebo lofty štýlu, sa skrýva dokonalá ergonómia, odzrkadľujúca starostlivý ženský prístup dizajnérky Dagmar Markovej. Model je hlbšou verziou sedacej súpravy ZEN. poťah: ..