KRESLÁ

KRESLÁ
Okrem základnej ponuky kresiel zo sedacích súprav ako Coco, Zen, Archa, Jasmín alebo Max Ground si môžete interiér oživiť aj týmito kreslami.
 
 

 


 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • Frigo
  Už na prvý pohľad komfortné kreslo FRIGO upúta aj po dizajnovej stránke kontrastom medzi masívnym čalúnením a subtílnou kovovou konštrukciou. Obľube sa teší najmä kreslo FRIGO potiahnuté v koži, ktoré nachádza uplatnenie napríklad vo vstupných halách hotelov, na recepciách alebo v prijímacích sál..
 • London
  Kreslo LONDON dopĺňa modelovú radu kresiel vyšším operadlom, ktoré poskytuje podporu nie len chrbtu, ale aj hlave. Ideálnym doplnkom k tomuto kreslu je podnožka.Kreslo môže byť na drevenej, alebo nerezovej podnoži. ..
 • Mark
  Extrémne jednoduchý tvar kresla MARK s dokonale čistými detailmi je zhmotnením všetkých zásad minimalistického dizajnu. Potiahnuté v koži alebo Alcantare sa hodí najmä do moderných a vzdušných interiérov vstupných hál, kaviarní, čakárni, ale i do administratívnych a verejných budov. dizajn kresl..
 • Mark Twist
  Točité kreslo MARK TWIST je variáciou kresla MARK. Má stabilnú základňu, preto je vhodnou voľbou všade tam, kde je potrebné zachovať pevné umiestnenie kresla. Otočné sedadlo pritom umožňuje pohodlné užívanie kresla, bez potreby posúvať ho z jeho určeného miesta. Takéto riešenie je vhodné napríkla..
 • Nora
  Kreslo NORA je vlastnou sestrou kresla RENO. Obe patria do série kresiel, ktoré odštartovali kariéru uznávaného slovenského dizajnéra Petra Bohuša v oblasti dizajnu nábytku. Hneď po ich uvedení na trh získali veľkú popularitu, ktorú si udržujú dodnes. ..
 • Nordic Relax
  Kreslo NORDIC RELAX dopĺňa modelovú radu NORDIC, no môže slúžiť aj ako solitérny prvok. Od bežného kresla z tejto série sa líši o 13cm vyšším operadlom, ktoré poskytuje podporu nie len chrbtu, ale aj hlave. Ideálnym doplnkom k tomuto kreslu je podnožka zo série NORDIC. ..
 • Reno
  Kreslo RENO je zhmotnením tradičného ponímania čalúneného sedacieho nábytku s nadčasovým dizajnom. Na trhu je už vyše 20 rokov a stále patrí k obľúbeným produktom. Kreslo RENO získalo v roku 1997 Národnú cenu za dizajn v kategórii produktový dizajn. dizajn kresla:Peter Bohuš ..
 • Simon
  Kreslo SIMON, charakteristické svojou subtílnou drevnou kostrou a nadštandardnou šírkou sedenia, odráža najnovšie trendy sedacieho nábytku prichádzajúce z Európy. I keď bolo navrhnuté ako solitérny prvok, ktorý je možné umiestniť samostatne do ktorejkoľvek obytnej miestnosti v byte, svojou „inako..
 • Simon Swing
  Hojdacie kreslo SIMON SWING prišlo na svet ako inovácia kresla SIMON. Zmenou jediného prvku – zaoblením spodnej hrany dreveného rámu, sa štýlové kreslo premenilo na hravo pôsobiacu „hojdačku“, ktorá nadchne deti aj dospelákov. Na jar roku 2008 bolo kreslo SIMON SWING zaradené do kolekcie noviniek pr..
 • S 106
    Moderné kreslo na otočnej podnoži s funkciou vrátenia sa do pôvodnej polohy. Rozmer:80x83/79cm,výška sedenia 43cm Poťah:látka/koža:vzorkovník k dispozícií na predajni Podnož: čierna alebo ALU     &nbs..
 • S 121
    Moderné kreslo na otočnej podnoži s funkciou vrátenia sa do pôvodnej polohy. Rozmer:73x82/79cm,výška sedenia 46cm Poťah:látka/koža:vzorkovník k dispozícií na predajni Podnož: čierna alebo ALU,prípadne 4 drevené nožičky ..
 • S 208
    Húpacie kreslo "ušiak" na hviezdicovej podnoži  Rozmer:78x86/108cm,výška sedenia 46cm Poťah:látka/koža:vzorkovník k dispozícií na predajni Podnož: ALU,prípadne nožičky-ale už bez možnosti húpania     ..
 • S 885
    Kreslo relaxačné-manuálne, alebo s motorom(nohy) Rozmer:82x88/116cm,výška sedenia 46cm Poťah:látka/koža:vzorkovník k dispozícií na predajni Podnož: hviezdica/tanier(príplatkový)       ..