SEDÁKY BOXSPRING

SEDÁKY BOXSPRING
S termínom "BOXSPRING" ste sa doteraz mohli stretnúť pri výbere postelí,pretože tento typ lôžka sa celosvetovo uznáva ako zlatý štandard pre kvalitný spánok.
PONSEL aplikoval tento systém odpruženia aj do sedákov svojich sedacích súprav a vznikla tak nová generácia čalúneného nábytku.
Boxspring systém optimálne rozkladá hmotnosť:mäkko dosadnete, ale zároveň pružne vstanete.
Základňou pre Boxspring-Systém je pevná drevená kostra sedadla. Vnútornú štruktúru potom tvorí systém minibonelových pružinových "matracov" a mini pružín ukrytých v tzv.taštičkách. Celé je to začalúnené do kvalitenej peny a ukončené poťahom.

 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
  • HAVANNA
    HAVANNA -ten skvelý komfort sedenia sa nedá popísať, musíte to zažiť na vlastnej koži.  model:       -S/L 839 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -87..
  • MEMPHIS
    Elegancia, kvalita a vynikajúci komfort sedenia charakterizujú sedaciu súpravu MEMPHIS.Ladné chrómové nohy podčiarkujú elegantný charakter a dodávajú modelu jednoduchosť. Túto sedaciu súpravu je tiež možné dodať so sedákmi   model:       -S/L 861 ..
  • VERMONT
    VERMONT -nadčasová elegancia a dokonalý vzhľad. model:       -S/L 235 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -86/od 45 (v ..