AKCIE

ZVÝHODNENÉ CENY NA MATRACE NÁJDETE V SEKCII "MATRACE NA MIERU" NA NAŠEJ STRÁNKE
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ALLURE
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. V ponuke aj elementy na zostavenie rozkladacej  sedacej súpravy s relaxačným dielom, v ktorom je úložný priestor. Cenu pohovky, či sedacej súpravy ovplyvní výber poťahového materiálu. Uvedená cena za pohovku je po zľave v látke v..
  Bez dane: 1 323,33€
  1 588,00€
 • BOHLE
  Kombinácia starostlivo vybraných materiálov a neopozeraný dizajn robí zo zostavy Bohle unikátny kus nábytku. Dominantný detail zásuvky je vytvorený z jedného celku, vďaka čomu celá stena pôsobí čistým a kompaktným dojmom. Celkové prevedenie tejto obývacej steny podčiarkujú elegantné úchytky z chrómo..
 • EASTSIDE
  EASTSIDE sa vyrába v šiestich rôznych šírkach, volíte si aj prevedenie zvislých aj vodorovných dekoračných hrán prednej plochy (chróm, biele,čierne). Niektoré skrine môžu byť skombinované so zásuvkami. Rôzne dekory umožňujú zaujímavé kombinácie predných plôch.Vnútorná výbava žiari v striebro-šedom ..
 • HAVANNA
  HAVANNA -ten skvelý komfort sedenia sa nedá popísať, musíte to zažiť na vlastnej koži. od 01.06.2018-31.08.2018 zľava -10% na všetky prvky model:       -S/L 839 poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií n..
 • KANSAS
  KANSAS je model s bohatou ponukou odkladacích priestorov- skríň a komôd. Skriňa má zaujímavý spôsob otvárania:ľahúčko potiahnete za úchytku a dvere sa otvoria automaticky. Krátke video TU od 01.06.2018-31.08.2018 zľava -15% na všetky prvky materiál:    -lamino/sk..
 • MEDIA CONCEPT
  S obývacou stenou Media premeníte Vašu obývaciu izba na moderné multimediálne centrum. Tento model ponúka vysoko variabilné a  profesionálne riešenie pre inštaláciu audiovizuálnej a výpočtovej techniky. Vďaka dômyselnému riešeniu dokonale ukryjete nevzhľadné káble, čo je podporené začlenením tm..
 • MESSINA
  MESSINA -sedacia súprava s integrovanými polohovateľnými chrbtovými opierkami.Na výber dva rôzne tvary podrúčok. od 01.06.2018-31.08.2018 zľava -10% na všetky prvky model:       -S/L 197 poťah:   -látka/koža..
 • TOLEDO
  TOLEDO je model s bohatou ponukou elementov. Má v ponuke tri typy postelí, skrine s rohovým prvkom, skrine s posuvnými dverami a širokú škálu doplnkového nábytku. od 01.06.2018-31.08.2018 zľava -15% na všetky prvky materiál:    -masív/fólia/sklo, detail v čele po..
 • TORINO W
  od 01.06.2018-31.08.2018 zľava -15% na všetky prvky materiál:    -dyha/fólia/sklo prevedenie:   -dub -dub/umelá koža sahara,magnolia(čelo postele) -dub/sklo sahara,magnolia(predné plochy skríň) vn..
 • TRABIA
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Ak hľadáte rozmerovo vyšší model, pozrite si TORINO-SB. Cenu pohovky ovplyvní výber poťahového materiálu. Uvedená cena za pohovku je po zľave v látke v kategórií "A".  Kompletný cenník na stiahnutie v tabuľke nižšie.   dlh..
  Bez dane: 996,67€
  1 196,00€
 • VIKTORIA
  Sedacia súprava VIKTORIA je krásne variabilná .Pevné čalúnenie chrbtových opierok skrýva zaujímavo integrovanú hlavovú opierku. je pevné čalúnenie celej konštrukcie vrátane operadla a podrúčok, ktoré je doplnené odnímateľnými epedami len na sedacej časti. Eleganciu dodáva modelu ergonomicky ..
 • VOLA
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie.Cenu pohovky ovplyvní výber poťahového materiálu. Uvedená cena za pohovku je po zľave v látke v kategórií "A".Kompletný cenník na stiahnutie v tabuľke nižšie.   dlhodobé zníženie cien: -20%  na všetky prvky ..
  Bez dane: 912,50€
  1 095,00€