AKCIE

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BALTRUM
  od 04.03.2019-30.03.2019 zľava 15% z nižšie uvedených cien materiál:    -masív/fólia prevedenie:   -jelša vnútorné rozmery postelí v  cm:   -180x200 -200x200 ..
 • BLOGG
  Ste priaznivci veľkých loftových bytov? Hovorí Vám niečo štýl "vintage"? Máte radi moderný vzhľad s kovovými industriálnymi prvkami a ostré kubistické tvary? Ak áno, pravdepodobne sa Vám zapáči  model Blogg. Nosným prvkom "vintage" tejto zostavy sú odľahčené rámy z čierneho kovu, ktor..
 • BOHLE
  Kombinácia starostlivo vybraných materiálov a neopozeraný dizajn robí zo zostavy Bohle unikátny kus nábytku. Dominantný detail zásuvky je vytvorený z jedného celku, vďaka čomu celá stena pôsobí čistým a kompaktným dojmom. Celkové prevedenie tejto obývacej steny podčiarkujú elegantné úchytky z chrómo..
 • CATANIA
  Elegantná posteľ Catania je vyrobená z prvotriednej DTD s kvalitnou povrchovou úpravou. Zaoblené rohy postele a lesklé chrómované nohy zabezpečujú jej exkluzivitu a dokonale podčiarkujú štýl celkovej koncepcie.Ak sa Vám tento typ nožičiek nehodí do interíru, viete si zvoliť iný typ postele s tzv. so..
 • KANSAS
  KANSAS je model s bohatou ponukou odkladacích priestorov- skríň a komôd. Skriňa má zaujímavý spôsob otvárania:ľahúčko potiahnete za úchytku a dvere sa otvoria automaticky. Krátke video TU od 04.03.2019-30.03.2019 zľava 15% z nižšie uvedených cien materiál:    -la..
 • LAREDO
  Obývacia stena Laredo na prvý pohľad zaujme priamymi, elegantnými líniami, ktoré sú podporené prírodným vzhľadom dubového dreva. V kombinácii s lakovanými povrchmi (na výber je tiež možnosť betónového vzhľadu) a kovovými či sklenenými prvkami získa zostava unikátny vzhľad vhodný do moderného interié..
 • MEDIA CONCEPT
  S obývacou stenou Media premeníte Vašu obývaciu izbu na moderné multimediálne centrum. Tento model ponúka vysoko variabilné a  profesionálne riešenie pre inštaláciu audiovizuálnej a výpočtovej techniky. Vďaka dômyselnému riešeniu dokonale ukryjete aj nevzhľadné káble. Výrobca pamätal i na kvali..
 • PARIS-vankúš
  PARIS Anatomický vankúš vhodný pre ženy, či pre ľudí s drobnejšie postavou. Anatomická vlna zaistí, že vankúš dokonale vyplní priestor medzi krkom a ramenom. Vyrobené z peny s tvarovou pamäťou LAZY-FOAM. Reaguje na teplo a záťaž, čím lepšie kopíruje a podopiera chrbticu v oblasti krčných stavcov. P..
  Bez dane: 30,00€ 36,00€ 46,20€
 • PIANA
  Obývacia stena Piana je charakteristická svojou všestrannosťou, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí každému interiéru. Tento model nemá povrch jednotlivých komponentov príliš členitý, je tvorený jediným vzorom, takže ako celok pôsobí nábytok uvoľneným dojmom. Každý prvok tejto nábytkovej zostavy je pr..
 • SPEKTRA
  SPEKTRA Bezrámová čalúnená posteľ s veľkým a dobre prístupným úložným priestorom MAXI. Prístup do ÚP pomocou kovania s pneumatickými piestami. Povrch,na ktorom je položený matrac má poťah s protišmykovou úpravou pre zafixovanie matraca proti posunutiu po posteli. Akciová cena je uvedená pre p..
  Bez dane: 790,83€ 949,00€ 1 091,00€
 • ŠREK
  ŠREK Ponúkame Vám kvalitné jednolôžko z masívnej bukovej priebežky v krátkych dodacích lehotách. Akciová cena je uvedená pre posteľ vo vútornom rozmere 90x200.   materiál: -bukový masív prevedenie: -prírodný vnútorný roz..
  Bez dane: 139,17€
  167,00€
 • TOLEDO
  TOLEDO je model s bohatou ponukou elementov. Má v ponuke tri typy postelí, skrine s rohovým prvkom, skrine s posuvnými dverami a širokú škálu doplnkového nábytku.   od 04.03.2019-30.03.2019 zľava 15% z nižšie uvedených cien materiál: -masív/fólia/sklo, detail v čele post..
 • TRABIA
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Ak hľadáte rozmerovo vyšší model, pozrite si TORINO-SB. Cenu pohovky ovplyvní výber poťahového materiálu.Uvedená cena za pohovku je po zľave v látke v kategórií "A".  Kompletný cenník na stiahnutie v tabuľke nižšie.   dlhod..
  Bez dane: 996,67€
  1 196,00€
 • TREVISO
  Zostave Treviso dominuje robustný panel so zaoblenou hornou a spodnou časťou, ktorý vytvára harmonický kontrast s ostrými hranami ostatných častí tohto nábytku.Povrch panela je lakovaný, príp.je možné dodať ho  v novom povrchu s jedinečným efektom hrdze či betónu. Ak sa Vám zdá program pod..
 • WESTSIDE
  Westside sa vyrába v ôsmych rôznych šírkach, volíte si aj prevedenie zvislých úchopových líšt a líšt vodorovných (chróm, biele,čierne).Dvere sú delené na dve, alebo päť polí. Rôzne dekory umožňujú zaujímavé kombinácie predných plôch.Vnútorná výbava žiari v striebro-šedom prevedení a je možné ju..
 • DOUBLE mobil
  Najobľúbenejší model lamelového roštu s predpätými lamelami DOUBLE je už aj vo verzii s el. polohovaním! Rám roštu je zdvojený a vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. Lamely sú brezové. Rošt disponuje nastavením tuhosti v stredovej časti vďaka posuvným "opaskom..
  Bez dane: 130,00€ 156,00€ 230,20€
 • SHANGHAI K
  SHANGHAI sa vyrába v dvoch základných šírkach modulov (neobmedzené napájanie). Šesť rozmerov skríň so zásuvkami, rohový element a možnosť skombinovať skriňu so skriňou  s posuvnými dverami vytvárajú zaujímavé kombinácie. Zvislé aj vodorovné dekoračné hrany prednej plochy sú chrómové.&..