Wiemann

Zobraziť: zoznam / mriežka
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 • BALTRUM
  materiál:    -masív/fólia prevedenie:   -jelša vnútorné rozmery postelí v  cm:   -180x200 -200x200 možnosť predĺženia postele v cm:   -2..
 • BERN-W
  Pokiaľ ste niekedy riešili dilemu, akú posteľ zvoliť do spálne, prípadne hosťovskej izby- či štandardnú manželskú, alebo radšej dve jednolôžka, tak spálňový nábytok Bern túto voľbu vyriešil. V ponuke má jednolôžkové postele, ktoré vieme jednoduchou demontážou bočnice a prispôsobením kova..
 • BROOKLYN
  materiál:    -masív/fólia prevedenie:   -dub vnútorné rozmery postelí v  cm:   -140x200 -180x200 -200x200 možnosť predĺženia postele v cm: &n..
 • CATANIA
  Elegantná posteľ Catania je vyrobená z prvotriednej DTD s kvalitnou povrchovou úpravou. Zaoblené rohy postele a lesklé chrómované nohy zabezpečujú jej exkluzivitu a dokonale podčiarkujú štýl celkovej koncepcie. Ak sa Vám tento typ nožičiek nehodí do interiéru, viete si zvoliť iný typ postele s tzv. ..
 • EASTSIDE
  EASTSIDE sa vyrába v šiestich rôznych šírkach, volíte si aj prevedenie zvislých aj vodorovných dekoračných hrán prednej plochy (chróm, biele,čierne). Niektoré skrine môžu byť skombinované so zásuvkami. Rôzne dekory umožňujú zaujímavé kombinácie predných plôch.Vnútorná výbava žiari v striebro-šedom p..
 • KANSAS
  KANSAS je model s bohatou ponukou odkladacích priestorov- skríň a komôd. Skriňa má zaujímavý spôsob otvárania:ľahúčko potiahnete za úchytku a dvere sa otvoria automaticky. Krátke video TU materiál:    -lamino/sklo, detail v čele postele koženka preve..
 • LIDO
  Spálňa LIDO ponúka široký výber postelí, skríň a doplnkov v dubovom a jelšovom dreve. Zaujímavo pôsobia rohové a koncové elementy skríň a možnosť použita tzv. "continentálneho"adaptéra. Ten nám umožní zvýšiť nastavnie postelového roštu o 9,6cm a tak komfortnú výšku matraca. mater..
 • TOLEDO
  TOLEDO je model s bohatou ponukou elementov. Má v ponuke tri typy postelí, skrine s rohovým prvkom, skrine s posuvnými dverami a širokú škálu doplnkového nábytku.   materiál: -masív/fólia/sklo, detail v čele postele koženka prevedenie: -dub, je..
 • TOLEDO-výpredaj
  TOLEDO -zvýhodená cena za posteľ a dva nočné stolíky. Tovar z expozície materiál: -masív/fólia, čelo postele koženka SAHARA prevedenie: -dub vnútorné rozmery postele v  cm: -180x200 vonkajšie..
  931,00€ 1 693,00€
  Bez dane: 775,83€
 • TORINO W
  materiál:    -dyha/fólia/sklo prevedenie:   -dub -dub/umelá koža sahara,magnolia(čelo postele) -dub/sklo sahara,magnolia(predné plochy skríň) vnútorné rozmery postelí v  cm:   ..
 • WESTSIDE
  Westside sa vyrába v ôsmych rôznych šírkach, volíte si aj prevedenie zvislých úchopových líšt a líšt vodorovných (chróm, biele,čierne).Dvere sú delené na dve, alebo päť polí. Rôzne dekory umožňujú zaujímavé kombinácie predných plôch.Vnútorná výbava žiari v striebro-šedom prevedení a je možné ju..
 • SHANGHAI
  SHANGHAI sa vyrába v siedmych rôznych šírkach. Dvere sú delené na dve časti,zvislé úchopové lišty sú chrómové.Dekory umožňujú zaujímavé kombinácie nielen predných plôch, ale aj rôznych typov skríň (posuvné dvere,krídlové dvere) navzájom. Vnútornú výbavu je možné zvoliť individuálne. Dobre ..
 • SHANGHAI K
  SHANGHAI sa vyrába v dvoch základných šírkach modulov (neobmedzené napájanie). Šesť rozmerov skríň so zásuvkami, rohový element a možnosť skombinovať skriňu so skriňou  s posuvnými dverami vytvárajú zaujímavé kombinácie. Zvislé aj vodorovné dekoračné hrany prednej plochy sú chrómové.&..
 • VNÚTORNÁ VÝBAVA
  Pre každý modul skríň WIEMANN existuje, okrem štandardne dodávaných 2-políc a tyče na vešanie, široká škála doplnkov, ktoré možno ľubovoľne kombinovať v závislosti od modelu tak, aby vnútorné členenie skrine čo najviav vyhovovalo vašim potrebám.Doplnky nájdete pri každej skrini zvlášť na konci cenní..