Domark

Zobraziť: zoznam / mriežka
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 • Archa
  Špecifickým znakom sedačky ARCHA sú skosené hrany zužujúce sa smerom dole, ktoré pôsobia popri všetkých pravých uhloch veľmi osviežujúco. Pevná konštrukcia a výplň zo studenej peny zaručujú dokonalú tvarovú stálosť, takže sedačka si dlhodobo zachová perfektný vzhľad bez akýchkoľvek deformácii či zna..
 • BONBON
  Bonbon ponúka možnosť výberu sedačky s drevenými područkami, alebo Bonbon+: čalúnenú verziu na drevenej podnoži. poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -78/42 ..
 • CINEMA
  Samotný názov sedacej súpravy CINEMA napovedá, že hlavnou myšlienkou pri jej návrhu bolo ponúknuť komfortné sedenie pre chvíle strávené pri televízii, resp. pred domácim kinom. Základnými prvkami sú kreslá a leňošky, ktoré je možné vedľa seba zoradiť v ľubovoľnom počte a usporiadaní. Pokiaľ vo vaše..
 • CLUB
  Club je súprava so širokým spektrom možností. Svojou jedinečnosťou osloví aj tých náročnejších.Vyrába sa aj v hlbšej verzii pod názvom Club Large.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v ..
 • CLUB LARGE
  Club Large je súprava s bohatou rozmerovou variabilitou základných prvkov.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -90/42 rohová verzi..
 • Coco
  Sedačka Coco sa netají svojou rafinovanosťou. Prekvapivé spojenie jednoduchosti a komplexnosti vytvára dojem nadčasovej elegancie. Neprehliadnuteľný nádych 60-tych rokov vzbudzuje pocit nostalgie a zároveň pripomína kontinuitu času. Dizajn sedačky Coco sa hodí do moderných, klasických aj historickýc..
 • Coco Large
  Sedačka Coco Large sa netají svojou rafinovanosťou. Neprehliadnuteľný nádych 60-tych rokov vzbudzuje pocit nostalgie a zároveň pripomína kontinuitu času. Tento model má  útulne domácku podobu s mäkkými vankúšikmi.   poťah:   -látka/koža (vzorko..
 • COCO P
  Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(16,12 a 8cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor, dekoračný prehoz, vankúšiky či čalúnenú lavičku. materiál:    -nábytková látka/koža,nožičky:drevo/kov prevedenie: &nb..
 • DREAM
  DREAM Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(16,12 a 8cm). K posteliam je možné objednať aj úložný priestor, dekoračný prehoz, vankúšiky či čalúnenú lavičku. Posteľ sa dá dodať aj so zvliekateľným poťahom. materiál:    -nábytková látka/koža,nožič..
 • Flam
  Sedačka s príhodným názvom FLAM predstavuje ideálne riešenie pre priestor, kde sa žije, zabáva a príležitostne aj nocuje. Pevné čalúnenie sedacej časti, ktoré je bez akýchkoľvek predelov, sa nie len veľmi dobre udržiava, ale po odložení opierok poslúži aj ako kvalitné a pohodlné lôžko. Vďaka subtíln..
 • Frigo
  Už na prvý pohľad komfortné kreslo FRIGO upúta aj po dizajnovej stránke kontrastom medzi masívnym čalúnením a subtílnou kovovou konštrukciou. Obľube sa teší najmä kreslo FRIGO potiahnuté v koži, ktoré nachádza uplatnenie napríklad vo vstupných halách hotelov, na recepciách alebo v prijímacích sál..
 • Jasmin
  Jasmin je decentná a komfortná súprava, ktorá získala cenu veľtrhu Nábytok a bývanie 2009.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -76/42 ..
 • Jill
  Jill je súprava so širokým spektrom možností. Svojou jedinečnosťou osloví aj tých náročnejších.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -88/42 ..
 • Jill Large
  Jill large je model, ktorý vychádza zo sedacej súpravy Jill. Je hlbší, doplnený o opierkové vankúše.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -90/42 ..
 • JULIETTA
  Čalúnená posteľ JULIETTA získala cenu za najkreatívnejší dizajn na veľtrhu Nábytok a bývanie 2016.Celkovú výšku spania si môžete prispôsobiť výškou nožičiek(16,12 a 8cm).     K posteliam je možné objednať aj úložný priestor, dekoračný prehoz, vankúšiky či čalúnenú lavičku. m..
 • Leon
  Sedačka LEON je voľbou ľudí, ktorí majú radi praktické a overené veci, bez zbytočných príkras. Ponúka klasický tvar, ktorý svoju stabilitou umocňuje pocit domova a tradičné riešenie s rozkladacím dvojlôžkom, pre príležitostné spanie. Sedačka LEON nie je náročná na priestor, takže je vhodná aj do men..
 • LILLI
  Sedačka LILLI je pohodlný kubistický model.Je voľbou ľudí, ktorí majú radi praktické a overené veci.   poťah:   -látka/koža (vzorkovník k dispozícií na predajni) výška:chrbát/sedák v cm:   -72/42 ..
 • London
  Kreslo LONDON dopĺňa modelovú radu kresiel vyšším operadlom, ktoré poskytuje podporu nie len chrbtu, ale aj hlave. Ideálnym doplnkom k tomuto kreslu je podnožka.Kreslo môže byť na drevenej, alebo nerezovej podnoži. ..
 • Luigi
  Už na prvý pohľad je zrejmé, že sedačka LUIGI je určená predovšetkým pre gurmánov v oblasti leňošenia, pre ktorých je komfort na prvom mieste. Nadčasový dizajn bez špecifických znakov pritom robí zo sedačky LUIGI univerzálny kus nábytku, ktorý sa hodí rovnako dobre do moderného mestského bytu, ako d..
 • LUISA
  Praktické, trendové a zároveň nadčasové riešenie sedačky LUISA spočíva vo vyváženej kombinácii účelných a dizajnových prvkov. Klasická kombinácia pevného sedenia a odnímateľných operadiel bola pri modely LUISA doplnená o trendové široké podrúčky, ktoré v prípade potreby poslúžia ako priestor na odl..
 • Mark
  Extrémne jednoduchý tvar kresla MARK s dokonale čistými detailmi je zhmotnením všetkých zásad minimalistického dizajnu. Potiahnuté v koži alebo Alcantare sa hodí najmä do moderných a vzdušných interiérov vstupných hál, kaviarní, čakárni, ale i do administratívnych a verejných budov. dizajn kresl..
 • Mark Twist
  Točité kreslo MARK TWIST je variáciou kresla MARK. Má stabilnú základňu, preto je vhodnou voľbou všade tam, kde je potrebné zachovať pevné umiestnenie kresla. Otočné sedadlo pritom umožňuje pohodlné užívanie kresla, bez potreby posúvať ho z jeho určeného miesta. Takéto riešenie je vhodné napríkla..
 • Max
  Sedacia súprava MAX sa vyznačuje čistým výrazným dizajnom a širokou variabilnosťou pri vytváraní zostáv. Typickou črtou tejto modelovej rady je jednotná hrúbka všetkých čalúnených častí, pričom podrúčky a operadlá majú aj rovnakú výšku. Sedaciu súpravu opticky odľahčujú tenké kovové nožičky. Je..
 • Max Ground
  MAX GROUND je variáciou modelovej rady MAX, od ktorej sa líši väčšou hrúbkou sedacej časti a jej predelmi na jednotlivé polia. Často sa dodáva na drevenej podnoži, čo ju vizuálne ešte viac „uzemňuje“ a ukotvuje k podlahe. Systémové riešenie sedacej súpravy MAX GROUND umožňuje vyskladať si zosta..
 • Max Radius
  Sedačka MAX RADIUS vnesie do vášho interiéru viac dynamiky. Vďaka zaobleniu základných prvkov umožňuje vyskladať sedačku v oblúkovitom alebo esovitom tvare, pričom operadlo je možné umiestniť na vnútornej aj na vonkajšej časti zakrivenia sedacej časti. Tvar sedačky je možné dokonale prispôsobiť..
 • Nora
  Kreslo NORA je vlastnou sestrou kresla RENO. Obe patria do série kresiel, ktoré odštartovali kariéru uznávaného slovenského dizajnéra Petra Bohuša v oblasti dizajnu nábytku. Hneď po ich uvedení na trh získali veľkú popularitu, ktorú si udržujú dodnes. ..
 • Nordic
  Séria NORDIC pozostáva zo základných prvkov – kreslá, dvojkreslá, trojkreslá, podnožky a pohovky hlbokej 145cm. Modelovú radu dopĺňa kreslo NORDIC RELAX so zvýšeným operadlom. Charakteristickou črtou sedačky NORDIC je pevné čalúnenie celej konštrukcie vrátane operadla a podrúčok, ktoré je dopln..
 • Nordic Relax
  Kreslo NORDIC RELAX dopĺňa modelovú radu NORDIC, no môže slúžiť aj ako solitérny prvok. Od bežného kresla z tejto série sa líši o 13cm vyšším operadlom, ktoré poskytuje podporu nie len chrbtu, ale aj hlave. Ideálnym doplnkom k tomuto kreslu je podnožka zo série NORDIC. ..
 • Otoman
  Solitérna pohovka OTOMAN je vhodným doplnkom do pracovní , kde je pripravená poskytnúť telu okamžitý relax, alebo do knižníc, kde umožňuje vychutnať si knihu v pohodlnej polohe s vyloženými nohami. Pohovka OTOMAN bola navrhnutá s dôrazom na ergonómiu pri polosedení či pololežaní. Pohyblivú časť poho..
 • Reno
  Kreslo RENO je zhmotnením tradičného ponímania čalúneného sedacieho nábytku s nadčasovým dizajnom. Na trhu je už vyše 20 rokov a stále patrí k obľúbeným produktom. Kreslo RENO získalo v roku 1997 Národnú cenu za dizajn v kategórii produktový dizajn. dizajn kresla:Peter Bohuš ..