TRIANT

TRIANT
TRIANT je výrobca, ktorý  našu ponuku doplnil aj o štýlový nábytok z prelomu 19. a 20. storočia.Kladie dôraz nielen na kvalitné spracovanie, ale i na prepracovaný detail. Vyrezávané ozdoby na nábytku sú vyrábané ručne umeleckými rezbármi. Aj pri kovaných súčastiach sa používajú rovnaké postupy ako 100 rokov späť, kedy sa vyrábali originály týchto kusov.
Okrem kvality opracovania TRIANT dbá aj na pôvod materiálov, ktoré pochádzajú výhradne z Európy. Tovar sa vyrába v Českej republike,nábytok teda nemožno cenovo porovnávať s výrobkami z Číny, Malajzie, Indie ďalších ázijských krajín. Tie sa zase kvalitou použitého materiálu nedajú porovnať s nábytkom tejto firmy. TRIANT zároveň garantuje, že zákazník za svoje peniaze dostane len to najlepšie pri minimálnom zaťažení životného prostredia.
Väčšina produktov sa dodáva v zmontovanom stave.

 
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
  • CLASSIC
    Kolekcia štýlového nábytku Classic je inšpirovaná obdobím českého historizmu.Je vyrobená z kvalitného masívneho dreva a niekoľkých vrstiev orechovej dyhy.Povrchová úprava-lak.Nábytok disponuje vysokou variabilitou. Môžete si zakúpiť jednotlivé elementy samostatne, alebo z nich vystavať ucelenú obýva..
  • ELEGANCE
    Nábytok z kolekcie ELEGANCE je navrhovaný poprednými českými architektami, ktorí do svojho diela zakomponovali prvky histórie. Tie všetkým kúskom nábytku z čerešňého dreva a dyhy dodávajú spolu s mosadzným kovaním nevtieravý nádych elegancie. Ozdobný prvok celej kolekcie tvorí brúsené fazetované skl..
  • HARMONY
    Nádych talianskeho dizajnu v kolekcii Harmony Aj český nábytok môže mať taliansky nádych. Presvedčiť sa o tom môžete v kolekcii Harmony.Celá kolekcia vnesie do vašich domovov trend aj eleganciu. Každý kúsok je vyrobený z viac vrstvennej čerešňovej dyhy, doplnený sklom s brúsenou fazetami a mosadz..