KLASICKÉ DVERE

KLASICKÉ DVERE

Pri skriniach s klasickými krídlovými dverami máme veľa možností ich zostavenia.

Veľká variabilita sa týka najmä ich šírky. Začíname na rozmere cca 50 cm a o tento rozmer môžeme skriňu nadstavovať pokiaľ potrebujeme.

Štandardne majú skrine v základnej výbave dve police a tyč na vešanie, do každej sa dá doobjednať vnútorná výbava(zásuvky, police, sklopné vešiaky....) 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • EASTSIDE
  EASTSIDE sa vyrába v šiestich rôznych šírkach, volíte si aj prevedenie zvislých aj vodorovných dekoračných hrán prednej plochy (chróm, biele,čierne). Niektoré skrine môžu byť skombinované so zásuvkami. Rôzne dekory umožňujú zaujímavé kombinácie predných plôch.Vnútorná výbava žiari v striebro-šedom p..
 • ZAFREEZO
  Skrine ZAFREEZO sa vyznačujú jednoduchými čistými líniami a širokou modularitou. Precízne remeselné spracovanie, jedinečný a nezameniteľný dizajn vytárajú produkt prispôsobený osobnému vkusu a nápadu zákazníka. Šatníky sa okrem troch rôznych dyhovaných prevedení vyrábajú aj v širokej škále fari..
 • SHANGHAI K
  SHANGHAI sa vyrába v dvoch základných šírkach modulov (neobmedzené napájanie). Šesť rozmerov skríň so zásuvkami, rohový element a možnosť skombinovať skriňu so skriňou  s posuvnými dverami vytvárajú zaujímavé kombinácie. Zvislé aj vodorovné dekoračné hrany prednej plochy sú chrómové.&..
 • VNÚTORNÁ VÝBAVA
  Pre každý modul skríň WIEMANN existuje, okrem štandardne dodávaných 2-políc a tyče na vešanie, široká škála doplnkov, ktoré možno ľubovoľne kombinovať v závislosti od modelu tak, aby vnútorné členenie skrine čo najviav vyhovovalo vašim potrebám.Doplnky nájdete pri každej skrini zvlášť na konci cenní..