POHOVKY

POHOVKY
V tejto kategórií nájdete najmä rozkladacie pohovky.
Pri niektorých modeloch sú v ponuke aj elementy,ktoré umožňujú vytvorenie rozkladacej sedacej súpravy s úložným priestorom.

Ak hľadáte pohovku,ktorá nemusí byť rozkladacia (samostatný dvojsed, alebo trojsed),tá sa dá samostatne zakúpiť z ponuky sedacích súprav.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ALLURE
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. V ponuke aj elementy na zostavenie rozkladacej  sedacej súpravy s relaxačným dielom, v ktorom je úložný priestor.    zľava 20% z cien typ:       -rozkladacia pohovka/se..
 • DIANA
  Rozkladacia posteľ DIANA cez deň slúži ako  pohovka. Na každodenné spanie sa dá používať v zloženom stave ako jednolôžko, v prípade potreby sa dá rozložiť na dvojlôžko. Jej súčasťou sú aj rošty a úložný priestor, ktorý tvoria dve zásuvky. Pohovka sa dodáva vo verzii s oboma zníženými bokmi, ale..
 • FELIX
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. V ponuke aj elementy na zostavenie rozkladacej  sedacej súpravy s relaxačným dielom, v ktorom je úložný priestor.  zľava 20% z cien typ:       -rozkladacia pohovka/sedacia súprav..
 • TRABIA
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Zvýhodená cena na vybrané skupiny látok.Vzorkovník k dispozícií na predajni. zľava 30% z cien na vybrané skupiny látok typ:       -rozkladacia pohovka prevedenie: ..