POHOVKY

POHOVKY
V tejto kategórií nájdete najmä rozkladacie pohovky.
Pri niektorých modeloch sú v ponuke aj elementy,ktoré umožňujú vytvorenie rozkladacej sedacej súpravy s úložným priestorom.

Ak hľadáte pohovku,ktorá nemusí byť rozkladacia (samostatný dvojsed, alebo trojsed),tá sa dá samostatne zakúpiť z ponuky sedacích súprav.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • ALLURE
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. V ponuke aj elementy na zostavenie rozkladacej  sedacej súpravy s relaxačným dielom, v ktorom je úložný priestor.      dlhodobé zníženie cien: -20%  na všetky prvky typ:   ..
 • BLOCKS
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Zaujímavé riešenie podrúčok, preklopením ktorých získame väčší odkladací priestor. Pri rozloženej pohovke podrúčky poslúžia ako nočné stolíky. dlhodobé zníženie cien zľava:- 20%  na všetky prvky typ:   ..
 • CROSS
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Pohovka sa dodáva v troch šírkach- rozmer lôžka:100,140 a 160x198cm. Možnosť vystovrenia zostavy s pevnou pohovkou.   dlhodobé zníženie cien: -20%  na všetky prvky typ:       ..
 • DIANA
  Rozkladacia posteľ DIANA cez deň slúži ako  pohovka. Na každodenné spanie sa dá používať v zloženom stave ako jednolôžko, v prípade potreby sa dá rozložiť na dvojlôžko. Jej súčasťou sú aj rošty a úložný priestor, ktorý tvoria dve zásuvky. Pohovka sa dodáva vo verzii s oboma zníženými bokmi, ale..
 • EMANTI
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Vhodný model do menších priestorov- šírka 116 cm pre rozmer lôžka 83x196cm. dlhodobé zníženie cien zľava:- 20%  na všetky prvky typ:       -rozkladacia pohovka preved..
 • FELIX
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. V ponuke aj elementy na zostavenie rozkladacej  sedacej súpravy s relaxačným dielom, v ktorom je úložný priestor.   dlhodobé zníženie cien: -20%  na všetky prvky typ:      ..
 • KIRA
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Pohovka sa dodáva v dvoch šírkach- rozmer lôžka:140 a 160x198cm. V ponuke aj prvky na zostavenie rozkradacej sedacej súpravy s úložným priestorom.   dlhodobé zníženie cien: -20%  na všetky prvky typ: &n..
 • TORINO-SB
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Alternatíva k modelu TRABIA.Torino je vyšší model.   dlhodobé zníženie cien: -20%  na všetky prvky typ:       -rozkladacia pohovka prevedenie:  ..
 • TRABIA
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Ak hľadáte rozmerovo vyšší model, pozrite si TORINO-SB   dlhodobé zníženie cien: -20%  na všetky prvky typ:       -rozkladacia pohovka prevedenie: &..
 • VENDA
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. V ponuke aj prvky na zostavenie rozkradacej sedacej súpravy s kreslom(3+2+1).   dlhodobé zníženie cien: -20%  na všetky prvky typ:       -rozkladacia pohovka/sedacia súprava..
 • VOLA
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie.   dlhodobé zníženie cien: -20%  na všetky prvky typ:       -rozkladacia pohovka prevedenie:   nábytková látka/koža podľa aktuálneho v..
 • WINGS
  Rozkladacia pohovka "SOFABED" určená na každodenné spanie. Zaujímavá svojím riešením odkladacieho priestoru, ktorý je v podrúčkach. dlhodobé zníženie cien zľava:- 20%  na všetky prvky typ:       -rozkladacia pohovka prevedeni..