KLOSE

KLOSE
Diskrétne a jasné interiéry dokážu zmeniť našu náladu a navodiť atmosféru pohodlia.Elegantnú miestnosť rozpoznáme na prvý pohľad. Pri odpočinku alebo práci sa v nej cítime výnimočne.Práve to nám jednoducho a bezvýhradne poskytne nábytok Klose.Na výrobu nábytku tento výrobca kombinuje prírodnú dyhu a masív. Väčšina produktov sa dodáva v zmontovanom stave.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • DUO
  zľava 15% na kompletný sortiment zn. KLOSE     materiál:       -dyha+masív buk prevedenie:   -buk koloniálny(842) -buk koňakový(912) -buk orech taliansky(916) možn..
 • LANAO
  Žiadne ostré hrany a na "ozdobenie" iba jednoduché pásy z hliníka.To je LANAO. Jednotlivé prvky programu môžeme ľahko kombinovať.    zľava 15% na kompletný sortiment zn. KLOSE materiál:       -dyha+masív buk preveden..
 • MILO
  MILO-vyvážené proporcie,profilovanie predných plôch, frézované sokle, ozdobné drevené lišty na presklenených dvierkach elementov určených do jedálne a elegantné kovanie.   zľava 15% na kompletný sortiment zn. KLOSE materiál:       -dyha j..
 • VERDI
  VERDI priťahuje pozornosť dekoratívne usporiadanou dyhou na predných plochách,ktorá elegantne zdôrazní prirodzenú krásu dreva.    zľava 15% na kompletný sortiment zn. KLOSE materiál:       -dyha čerešňa prevedenie: ..