JITONA

JITONA
JITONA prináša zákazníkom moderný dyhovaný nábytok navrhnutý renomovanými dizajnérmi. Nábytok ako stvorený pre ľudí, ktorí milujú čisté tvary, neopakovateľnú krásu kresby pravej drevenej dyhy a spoľahlivú techniku ukrytú vo vnútri.
JITONA Classic Collection predstavuje originálny štýlový nábytok z masívneho dreva, ktorý oslovuje zákazníkov naprieč generáciami. Nábytok z tejto edície sa opiera o nadčasový dizajn a všetko, čo milujeme na masívnom dreve.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • BOLERO
  Model Bolero je príjemne svieža kolekcia z dielne nemeckého S-designteam-u. Čisté klasické línie zjednocuje biela farba. Kolekcia, ktorá nerobí rozdiel medzi moderným a klasickým interiérom, dotvorí takmer akýkoľvek priestor. Biely lak v kombinácií s dubom nechá vyniknúť kráse prírodného m..
 • COUNTRY INN O
  Poctivý nábytok ktorý dotvára útulný domov. Či už v obývacej izbe, jedálni alebo v spálni. Užívajte si všade dotyky prírody. Starostlivo vyberané masívne drevo zdôrazňuje osobitý charakter tohto modelu, podčiarknutý jemným presvitaním kresby dreva.              &nb..
 • GEORGIA O
  Romantickú zostavu nábytku v provensálskom štýle vyrába Jitona nielen ako obývaciu izbu, ale aj ako nábytok do spálne.                                              &..
 • MEDEA
  MEDEA je unikátna svojou širokou ponukou TV komôd s možnosťou integrácie audiovizuálnych prvkov. Za časti pokryté špeciálnou zvukopriepustnou textíliou možno umiestniť reproduktory. Textília zabezpečí neskreslený pôžitok z počúvania hudby alebo hovoreného slova. TV možno zavesiť na prídavný drevený ..