JITONA

JITONA
JITONA prináša zákazníkom moderný dyhovaný nábytok navrhnutý renomovanými dizajnérmi. Nábytok ako stvorený pre ľudí, ktorí milujú čisté tvary, neopakovateľnú krásu kresby pravej drevenej dyhy a spoľahlivú techniku ukrytú vo vnútri.
JITONA Classic Collection predstavuje originálny štýlový nábytok z masívneho dreva, ktorý oslovuje zákazníkov naprieč generáciami. Nábytok z tejto edície sa opiera o nadčasový dizajn a všetko, čo milujeme na masívnom dreve.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
  • BOLERO
    Model Bolero je príjemne svieža kolekcia z dielne nemeckého S-designteam-u. Čisté klasické línie zjednocuje biela farba. Kolekcia, ktorá nerobí rozdiel medzi moderným a klasickým interiérom, dotvorí takmer akýkoľvek priestor. Biely lak v kombinácií s dubom nechá vyniknúť kráse prírodného m..
  • COUNTRY INN O
    Poctivý nábytok ktorý dotvára útulný domov. Či už v obývacej izbe, jedálni alebo v spálni. Užívajte si všade dotyky prírody. Starostlivo vyberané masívne drevo zdôrazňuje osobitý charakter tohto modelu, podčiarknutý jemným presvitaním kresby dreva.              &nb..
  • GEORGIA O
    Romantickú zostavu nábytku v provensálskom štýle vyrába Jitona nielen ako obývaciu izbu, ale aj ako nábytok do spálne.                                              &..