TULI -SEDACIE VAKY

TULI -SEDACIE VAKY
Tuli je slovenská značka, ktorá nám od roku 2006 prináša do života útulnosť a pohodlie. S láskou navrhuje a šije originálne dizajnové sedenie a doplnky pre domácnosti, kancelárie či hotely. Dôraz kladú na poctivé remeselné spracovanie, šikovný dizajn a jedinečný charakter výrobkov. Svoj vzťah k slovenskej tradícii kvalitného šitia uplatňujú aj pri výbere pestrých a stálych materiálov, aby ste si tak oddych či prácu v ich vakoch naozaj vychutnali.
Nižšie uvedené modely si viete vyskúšať v našej predajni. Skladové zásoby sa expedujú do 48 hodín, ostatné objednávky sa distribuujú do 14 dní.  O dostupnosti konkrétneho tovaru sa môžete informovať osobne, alebo telefonicky na 037/65 58 401. Uvedené ceny vrátane dopravy.
Na vybrané vaky v konkrétnych látkach  zvýhodnené ceny -20% ,15 % resp. -10% . Pri návšteve našej predajne možnosť získania extra zľavy navyše.
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • KUBA
  Hľadáte originálny menší taburet do obývačky? Kuba navrhol dizajnér Michal Riabič a obľúbite si ho vďaka jeho organickým tvarom a širokému využitiu. Bude univerzálnym doplnkom do interiéru, ktorý využijete ako podnožku ku kreslu, ale aj samostatne. Keďže dobre drží tvar, poslúži nielen n..
  Bez dane: 63,25€ 75,90€ 139,90€
 • MOKA
  Hľadáte originálne a pritom stále elegantné sedenie do obývačky? Sedací vak Moka si obľúbite vďaka jeho organickým tvarom a širokému využitiu. Jeho dizajn bol navrhnutý dizajnérom Michalom Riabičnom s dôrazom na komfortné široké sedenie a ergonómiu. Elegantný a pevný tvar v kombinácii so zvis..
  Bez dane: 216,58€
  259,90€
 • OTTO
  Valcový Otto je zaujímavá dizajnová taburetka, ktorá vynikajúco doplní naše sedacie vaky Sofa, Smart či Funny. Ponúka perfektnú oporu pre nohy napríklad pri čítaní, zároveň je však vhodná aj na sedenie ako samostatný kúsok vo vašej obývačke. Použiť ju môžete akokoľvek a kdekoľvek – jej d..
  Bez dane: 43,33€ 52,00€ 99,90€
 • RELAX
  Zoznámte sa s najpredávanejším a najobľúbenejším vakom z dielne Tuli. K jeho nesporným výhodám nepatrí len vysoký komfort, ale tiež menšia veľkosť a dobrá "spratnosť", vďaka čomu ho možno využiť aj v menších priestoroch. Tvarom pripomína malé elegantné kresielko, preto sa hodí do obývačk..
  Bez dane: 127,42€ 152,90€ 179,90€
 • SMART
  Urobte si pohodlie na jednom z najobľúbenejších modelov. Tuli vak Smart je ideálnym riešením pre deti i dospelých, pretože má optimálnu veľkosť a je úžasne variabilný – môže sa vytvarovať minimálne do štyroch rozličných foriem sedenia. Patrí medzi stredné veľké modely, takže sa ľahko pre..
  Bez dane: 177,00€ 212,40€ 249,90€