Ahorn

Zobraziť: zoznam / mriežka
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 • DUOSTAR motor
  Základná verzia motorového roštu podporuje optimálne rozloženie hmotnosti tela na matraci. Vhodnú relaxačnú polohu hlavovej časti a oblasti nôh nastavíme jednoduchým stlačením tlačidla na ovládači. Rošt je svojou výškou prispôsobený do nízkeho lôžka, aby sa matrac dobre usadil v ráme postele. Pre po..
  313,00€
  Bez dane: 260,83€
 • DUOSTAR
  Rošt DUOSTAR spĺňa základné prepoklady na pohodlné a zdravé spanie.Celková výška roštu 5 cm zabezpečí, že zvolený matrac sa dobre usadí aj v posteli s nízkym rámom a matrac nebude príliš prečnievať cez hornú hranu postele. Lamely sú pokryté fóliou, ktorá chráni matrac pred zatrhávaním poťahu a rošt..
  87,00€
  Bez dane: 72,50€
 • PORTOFLEX Motor Standard R
  Motorový rošt Portoflex Motor Standard Radio s diaľkovým bezšnúrovým ovládaním umožňuje nezávislé polohovanie hlavy a nôh. Lamely prichytené v pružných puzdrách dvojitej tuhosti členia plochu na ležanie do 7 anatomických zón, ktoré poskytnú individuálnu oporu každej časti tela. Pokiaľ by ste po..
  392,00€
  Bez dane: 326,67€
 • LUSSOFLEX motor
  Opäť jeden motorový rošt z našej ponuky,ktorý je dobrým pomocníkom na regeneráciu síl a zároveň pomôže vyriešiť problém s nedostatkom miesta. Unikátne riešenie motora dovoľuje využiť úložný priestor pod posteľou, pretože špeciálny systém s motormi na bočnici roštu nezaberá žiadne miesto. V..
  710,00€
  Bez dane: 591,67€
 • PORTOFLEX
  Púzdra na uchytenie lamiel má Portoflex uložené nad bočnicou roštu, preto pérujú po celej ploche lôžka.Takto prichytené lamely Vám poskytnú pri spánku omnoho väčší komfort. Rošt sa dokáže prispôsobiť každému Vášmu pohybu a podoprie telo v optimálnej polohe. Púzdra dvojakej tuhosti členia plochu lôžk..
  134,00€
  Bez dane: 111,67€
 • PORTOFLEX MEGA
  Portoflex Mega vychádza z kolekcie PORTOFLEX no vďaka svojej spevnenej konštrukcii a silnejším lamelám je prispôsobený pre vyššiu záťaž - až 150 kg. Rozdelenie roštu do 7 anatomických zón umožní optimálnu oporu v oblasti hlavy, ramien, trupu, bedier, stehien, lýtok a chodidiel. Frézované lamely v ra..
  186,00€
  Bez dane: 155,00€
 • LUSSOFLEX
  Kolekcia roštov Lussoflex na prvý pohľad zaujme eleganciou a trendy vzhľadom. Rošt svojou úpravou podporuje zdravé a čisté prostredie spálne .Potiahnutie drevených častí fóliou značne uľahčuje údržbu a obmedzuje vytváranie baktérií a plesní v posteli. Komfortná ramenná zóna uľahčí ramenám pri s..
  182,00€
  Bez dane: 151,67€
 • MEDI VITA PLUS II 18
  MEDI VITA PLUS II Obojstranný latexový matrac s vrstvou kokosovo-latexovej dosky s rozdielom v tuhosti strán. Vďaka vysokej pružnosti a tvarovej stálosti Vám poskytne stále pohodlie.  typ:               &..
  482,30€
  Bez dane: 401,92€
 • VARION MOTOR STANDARD R.
  Tanierový povrch má najlepšie pružiace vlastnosti zo všetkých typov roštov.Taniere sa pohybujú vo všetkých smeroch a dokonale kopírujú záťaž tela. V oblasti ramien a bedier sú nastaviteľné-umožňujú upraviť tuhosť lôžka podľa potrieb užívateľa.Rošt sa prispôsobí akýmkoľvek telesným proporciám. Ručne..
  789,00€
  Bez dane: 657,50€
 • TRIOFLEX
  Trioflex je najprispôsobivejší lamelový rošt z našej ponuky. Vďaka vysokému počtu úzkych lamiel citlivo reaguje na každý Váš pohyb. So svojimi 42 lamelami dokáže veľmi dobre spolupracovať s matracom a rovnomerne roznášať hmotnosť tela.Pomáha znižovať protitlak na telo, aby ste sa ráno neprebúdzali s..
  214,00€
  Bez dane: 178,33€
 • TRIOFLEX MOTOR Q. MEMORY R.
  TRIOFLEX MOTOR Q. MEMORY RADIO Variabilný systém polohovania Vás prekvapí možnosťami relaxácie, ktoré rošt ponúka. Môžete si samostatne polohovať hlavu, chrbát, stehná i lýtka. Vďaka vysokému počtu úzkych lamiel (45ks) sa výborne prispôsobí telu a dobre reaguje na každý Váš, čo aj len najmenší pohy..
  1 666,00€
  Bez dane: 1 388,33€
 • VARION
  Varion-to je osobitý prístup k Vašim potrebám.Plochu na ležanie tvoria výkyvné taniere, ktoré podopierajú telo v každom bode, rovnomerne reagujú na záťaž a prispôsobia sa akýmkoľvek telesným proporciám. Prednosťou roštu je individuálne nastavenie pružnosti plochy na ležanie v oblasti ramien a b..
  476,00€
  Bez dane: 396,67€