Spálne

u BRUCKNERA

pozrieť

Kancelársky nábytok

u BRUCKNERA

pozrieť

Sedacie súpravy

u BRUCKNERA

pozrieť

Obývacie izby

u BRUCKNERA

pozrieť

Kuchyne

u BRUCKNERA

pozrieť

Nábytok  u BRUCKNERA

Prečo nakupovať u Brucknera?

Nájdete u nás kvalitný nábytok do celého interiéru - spálne, obývacie izby, sedacie súpravy, nábytok pre deti a študentov, kuchynské linky, nábytok do jedálne i kancelársky nábytok.
 
 • Spálne - to sú nielen kvalitné postele, ale aj spálňový nábytok z rôznych materiálov (masiv,dyha,imitácia dreva) v rôznych prevedeniach a povrchových úpravách (olej, lak).
   
 • Obývacie izby - zariadenie interiéru je v prvom rade výpoveďou o človeku, ktorý v ňom žije. Máme v ponuke obývačky od kvalitných,spoľahlivých výrobcov: BRIK, JAVORINA, TRIANT, KLOSE, JITONA...
   
 • Sedacie súpravy - sedačka sa stala dôležitou súčasťou obývacích izieb. Rodina trávi  väčšinu času práve v obývačke. Sedacia súprava je tak vystavovaná záťaži viac, ako to bolo v minulosti. Preto je dôležité zvoliť si taký model, ktorý bude nielen po dizajnérskej  stránke, ale najmä použitím kvalitných materiálov spĺňať tieto podmienky.
   
 • Kuchyne - na začiatku každého návrhu novej kuchyne sú vaše vlastné skúsenosti a individuálne očakávania - sami najlepšie viete, čo chcete v kuchyni robiť a ako by vaša nová kuchyňa mala vyzerať. Ponúkame Vám profesionálne služby v našom kuchynskom štúdiu na Farskej ulici v Nitre.
   
 • Detské a študentské izby - Detská izba nie je len spálňou ale aj miestom na hranie a učenie. My dospelí, si vyberáme nábytok podľa našich potrieb. Pri výbere nábytku do detských izieb by sme ale mali myslieť hlavne na potreby našich detí.
   
 • Kancelársky nábytok - okrem kancelárskeho nábytku nájdete v našej ponuke kancelárske stoličky, rokovacie stoličky, kovové kartotéky, kancelárske skrine a šatníkové skrine.
 

Máme skúsenosti s predajom nábytku od roku 1991, vlastné kamenné obchody a ochotný kvalifikovaný personál.
Spolupracujeme s významnými domácimi a zahraničnými výrobcami.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Váš Nábytok u Brucknera

 

Nábytok u BRUCKNERA